У Вінниці в центрі надання соцпослуг відбулась новорічна дискотека
Сьогодні, 4 січня, в територіальному центрі соціального обслуговування Вінниці, для відвідувачів відділення денного перебування відбулась новорічна дискотека-маскарад.
Про це повідомляє департамент соціальної політики Вінницької міської ради.
Традиційно на свято завітали Дід Мороз зі Снігуронькою, які привітали усіх з новорічними святами, провели вікторини та конкурс на найкращий маскарадний костюм.
Нехай Новий рік стане для нас успішним і багатим на хороші події та знайомства, бажання і можливості, щоб ми могли розділити радісні моменти з близькими людьми. Бажаю здоров'я, миру, удачі та благополуччя. Нехай Новий рік принесе радість, щастя і зміни в кращу сторону! - побажала завідувач відділення Вікторія Вдовцова.
![У Вінниці в центрі надання соцпослуг відбулась новорічна дискотека](/sites/default/files/styles/compressor/1125x844/inline-images/u-vinnici-v-centri-nadannya-socposlug-vidbulas-novorichna-diskoteka-2.jpg?itok=5czrI__J)
![У Вінниці в центрі надання соцпослуг відбулась новорічна дискотека](/sites/default/files/styles/compressor/1125x844/inline-images/u-vinnici-v-centri-nadannya-socposlug-vidbulas-novorichna-diskoteka.jpg?itok=_1SsiKOL)
Нагадаємо, 29 грудня у Вінниці працівники поліції завітали в гості до вихованців реабілітаційного центру. Дітям подарували справжню святкову атмосферу та провели майстер-клас.