У Вінниці в ще одному житловому будинку замінили систему холодного водопостачання

У Вінниці в ще одному житловому будинку замінили систему холодного водопостачання

12:54 02.05.2024

У Вінниці завершили капітальний ремонт системи холодного водопостачання в житловому будинку за адресою: вулиця Анатолія Бортняка, 14. 

Роботи, що спрямовані на підвищення стійкості міської інфраструктури, виконали на умовах співфінансування в межах підготовки до опалювального сезону.

В міжопалювальний період ми традиційно приводимо до ладу будинкові мережі, які важливі для стабільності надання послуг в опалювальний період. Ремонтуємо системи електрозабезпечення, тепло та водопостачання, щоб мешканці могли комфортно отримувати усі послуги в холодну пору року. Зважаючи на ситуацію в країні, цьогоріч для проведення капремонтів були відібрані найбільш критичні об'єкти, відкладати які немає змоги. Місто дбає про стійкість критичної інфраструктури та забезпеченість містян тими чи іншими видами послуг, – каже директор департаменту житлового господарства міськради Віталій Місецький.

В межах робіт в будинку на Анатолія Бортняка, 14 підрядники демонтували старі зношені сталеві електрозварювальні труби мережі холодного водопостачання. Замість них встановили сучасні поліпропіленові. Вони не піддаються корозії, що значно збільшує їх термін експлуатації. Виробники оцінюють гарантійний термін експлуатації своїх поліпропіленових труб до 50 років.

Де оновлюють внутрішньобудинкові мережі

Це перша багатоповерхівка, де виконали капремонт системи холодного водопостачання і четверта, де з початку року оновили внутрішньобудинкові мережі. Зокрема, раніше підрядники оновили системи теплопостачання в будинках за адресами: 

  • вулиця Чорновола, 6; 
  • провулок Цегельний, 14; 
  • вулиця Стрілецька, 93. 

Крім того, наразі будинкову систему опалення ремонтують в будинку на вулиці Келецька, 128.

Нагадаємо, ще у двох житлових будинках міста відремонтували систему електропостачання. Під час поточних ремонтів оновили ввідно-розподільні щити та замінили новими контактні з'єднання наконечників, які мали сліди температурної деформації або оплавлення. 

Читайте також

Українцям варто готуватись до затяжних відключень електроенергії
Детальніше
Медзаклади Вінниччини отримають генератори від МОЗ для безперебійної роботи
Детальніше
Подають воду, не спалюючи газ: на одній з котелень у Вінниці встановили тепловий насос
Детальніше
Які електроприлади найбільші пожирачі електроенергії - інспектуємо квартиру вінничанки
Детальніше
Графіки погодинних відключень світла будуть застосовувати протягом всієї доби
Детальніше
Де лагодять водогони та електромережі у Вінниці 19 червня
Детальніше