У Вінниці в перукарнях безкоштовно обслуговують переселенців

У Вінниці в перукарнях безкоштовно обслуговують переселенців

12:48 05.04.2022

Тисячі людей, які втекли від бомбардувань і обстрілів російських окупантів, знайшли прихисток у Вінницькій громаді. Кожен з них потребує підтримки та допомоги.

Поряд із соціальним забезпеченням від держави, допомогою з житлом та гуманітарною підтримкою, деякі перукарні Вінниці почали надавати безкоштовні послуги внутрішньо переміщеним особам.

Для того, щоб отримати безкоштовні послуги у перукарні, потрібно пред’явити довідку внутрішньо переміщеної особи, або документ, що посвідчує місце реєстрації в межах територій, де ведуться активні бойові дії, - зазначила директорка департаменту адміністративних послуг Ірина Копчук.

Отримати консультацію та зареєструватися на безкоштовні перукарські послуги можна в будні дні з 9:00 до 12:00 за номером телефону 0432-50-90-43. Крім того, за цим номером телефону можна дізнатись, які саме перукарні надають безкоштовні послуги внутрішньо переміщеним особам.

Нагадаємо, у Вінниці для переселенців створено місця, де за потреби їх можуть нагодувати, дати теплі речі, забезпечити ночівлю. Людям, яким необхідне тимчасове поселення, потрібно звернутись до контактних осіб, закріплених за закладами.

Читайте також

Як вінницькі тренери організовують дитяче дозвілля у таборі «ЯМаріуполь.Родина»
Детальніше
Жителі Писарівського округу допомагають пораненим військовим
Детальніше
Маріупольці у Вінниці отримують непродовольчі гуманітарні набори
Детальніше
Укрзалізниця почала продавати "бойовий чай" у потягах
Детальніше
Під звуки сирен в пологовий: поліцейський офіцер громади допоміг вагітній жінці дістатися в лікарню
Детальніше
Вінницький надзвичайник врятував людину у свій вихідний
Детальніше