У Вінниці урочисто розочали будівництво заводу компанії "HEAD"

У Вінниці урочисто розпочали будівництво заводу компанії "HEAD"

15:00 12.05.2021

У Вінниці 12 травня на території індустріального парку урочисто розпочали будівництво одного з найбільших заводів всесвітньо відомої компанії "HEAD". Цього дня на майданчик заїхала перша будівельна техніка. 

Згідно з проєктом компанія планує побудувати на території індустріального парку завод із виробництва спорядження для зимових видів спорту (лижі, лижні черевики та лижні кріплення). 

Довгоочікувана подія! Міжнародна компанія HEAD Group розпочала будівництво у Вінниці заводу з виробництва лижного спорядження, який стане одним з найбільших підприємств компанії у світі! Цей проєкт знаковий не лише для міста та регіону, а й для всієї країни, - заявив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Урочистий старт початку будівництва дав виконавчий віцепрезидент та директор з виробничих питань компанії "HEAD" Геральд Скробанек, який перебував у цей момент на онлайн-зв'язку з організаторами. 

Сподіваємося на швидке відновлення нашого бізнесу після тих втрат, яких зазнала галузь внаслідок ковід-пандемії. І підкріплюємо це сподівання будівництвом заводу у Вінниці. Не зважаючи на проблеми з ковідом ми не змінили свої наміри та прагнення, - заявив Геральд Скробанек.

Загалом захід зібрав і в офлайн, і в онлайн-режимі численних поважних гостей. Зокрема, представників влади міста та області, Офісу Президента України, Посольства Австрії в Україні, Посольства України в Республіці Австрія, UkraineInvest, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та ін.

Бажаю, щоб сьогоднішній початок будівництва мав продовження у різних громадах області. Бажаю нашим людям отримати якісну роботу, з високими зарплатами та європейськими гарантіями, - заявив під час відкриття заводу голова Вінницької обласної ради В’ячеслав Соколовий.

А директор державної установи "Офіс із залучення та підтримки інвестицій" UkraineInvest Сергій Цівкач подякував місцевій владі за те, що створили можливості для появи такого підприємства на території громади.

Вважаємо, що Україна має все для того, щоб стати найпотужнішим промисловим хабом у Європі. І такий приклад як "HEAD" - додатковий фактор, який дозволить активніше залучати іноземних інвесторів в Україну, - сказав Сергій Цівкач.

Додамо, що площа виробничих об'єктів "HEAD" у Вінниці складе близько 43 000 кв. м. Загальний обсяг інвестицій у проєкт може скласти приблизно 80 млн євро. Планується створити понад 1000 нових робочих місць.

У Вінниці 12 травня на території індустріального парку урочисто розпочали будівництво одного з найбільших заводів у світі всесвітньо відомої компанії "HEAD".

Head International Holding GmbH – міжнародна компанія, яка виробляє спортивне обладнання для зимових видів спорту, тенісу та підводного плавання з аквалангом. Виробництво компанії розташоване в Австрії, Чехії, Болгарії, Китаї. Компанія присутня у 85 країнах світу. Бренд Head є найбільш впізнаваним у світі в сфері гірськолижних видів спорту.
 
Нагадаємо, інвестиційна привабливість громад.

Читайте також

Муніципальне житло: найбільша квота для учасників російсько-української війни
Детальніше
У Вінниці в будинку на Андрія Первозванного, 50 замінили старі вікна на сучасні
Детальніше
У Вінниці провели чергове жеребкування для учасників програми «Муніципальне житло»
Детальніше
У Вінниці біля житлового будинку на Дмитра Білоконя встановлюють пандус
Детальніше
Аграрії Вінниччини цьогоріч реалізують 31 інвестиційний проєкт
Детальніше
У Вінниці модернізовують будинки за підтримки міської ради й держави
Детальніше