У Вінниці триває капремонт прибудинкової території на вулиці Лялі Ратушної

У Вінниці триває капремонт прибудинкової території на вулиці Лялі Ратушної

17:19 17.04.2023

У Вінниці тривають роботи із комплексного капітального ремонту прибудинкових територій. Наразі комунальники працюють за адресою Лялі Ратушної, 126. Розпочали з ремонту підземних мереж. Загалом тут планується замінити близько 100 метрів старих та зношених труб на нові полімерні, які мають довший термін експлуатації. Це дозволить значно покращить послугу із водопостачання та каналізування для мешканців цього будинку. Після того, як завершаться роботи з підземними мережами, тут буде проведено благоустрій території.

Жителі громади позитивно оцінюють якісь облаштування дворів та прибудинкових територій у Вінниці. Про це свідчать крайні результати Всеукраїнського муніципального опитування Міжнародного республіканського інституту - IRI Ukraine. Відповідно до них Вінниця у лідерах серед українських міст за облаштуванням дворів та прибудинкових територій багатоповерхових будинків. За цим же дослідженням Вінниця сім разів поспіль визнана найкомфортнішим містом для життя серед обласних центрів та найбільших міст України.

Впродовж тижня комунальникам вдалось замінити 35 метрів каналізаційної мережі на вулиці Лялі Ратушної. Наступний етап - заміна мережі водопостачання. Після заміни інженерних мереж департаментом житлового господарства розпочнуться роботи із капітального ремонту прибудинкової території, а саме: асфальтування проїжджої частини, облаштування тротуару з пониженням бордюрів, паркомісць та інших об'єктів благоустрою, - інформує Вінницька міська рада.

У Вінниці триває капремонт прибудинкової території на вулиці Лялі Ратушної

У департаменті міського господарства зазначають, що проведення цих робіт дозволить у майбутньому уникнути аварійних ситуацій та забезпечити мешканців будинку сталою та якісною послугою водопостачання й каналізування, а також – значно покращити благоустрій прибудинкових територій багатоповерхових будинків.

Капітальний ремонт прибудинкової території виконуватимуть після попередньої заміни зовнішніх інженерних мереж, для того, аби у майбутньому уникнути аварійних ситуацій та зберегти цілісність відновленого двору, - зазначає директор департаменту міського господарства Роман Фурман. - Загалом цього року планується, на умовах співфінансування, капітально відремонтувати 14 дворів.

У Вінниці триває капремонт прибудинкової території на вулиці Лялі Ратушної

Нагадаємо, капітальний ремонт прибудинкових територій виконується після заміни інженерних мереж. Минулого року у Вінниці здійснили капітальний ремонт 12 прибудинкових територій. З них чотири двори були відремонтовані повністю за кошти міського бюджету.

Embedded thumbnail for У Вінниці триває капремонт прибудинкової території на вулиці Лялі Ратушної

Читайте також

60 років без ремонту комунальники Калинівки врятували будинок і зберегли житло пенсіонерки
60 років без ремонту: комунальники Калинівки врятували будинок і зберегли житло пенсіонерки
Детальніше
Поїзди на Вінниччині, Хмельниччині та Одещині змінять графік
Поїзди на Вінниччині, Хмельниччині та Одещині змінять графік через ремонт колій
Детальніше
На Вінниччині дівчина впала в будівельний котлован глибиною сім метрів
У Вінницькому районі дівчина впала в будівельний котлован глибиною сім метрів
Детальніше
На Соборній у Вінниці стартував другий етап ремонту дорожнього покриття
На Соборній у Вінниці стартував другий етап ремонту дорожнього покриття
Детальніше
Суд стягнув з забудовника пайову участь на користь Гайсинської громади
Суд стягнув з забудовника пайову участь на користь Гайсинської громади
Детальніше
З 15 липня до 7 серпня Могилів-Подільський та ряд навколишніх сіл залишаться без газу
З 15 липня до 7 серпня Могилів-Подільський та ряд навколишніх сіл залишаться без газу
Детальніше