У Вінниці триває капітальний ремонт тротуару на Старому місті

У Вінниці триває капітальний ремонт тротуару на Старому місті

17:04 28.04.2023

У Вінниці багато уваги приділяють вдосконаленню доріг та тротуарів, щоб всі учасники дорожнього руху відчували комфорт та безпеку. Зокрема, у межах капітальних ремонтів тривають роботи на вулиці Славетній - це черговий об’єкт в районі Старого міста, де будівельники облаштовують новий тротуар.

У департаменті комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради розповідають, що площа робіт на ділянці сягає майже дві тисячі квадратних метрів.

Наразі будівельники лагодять тротуар на вулиці Славетній - від пожежної частини №3 до площі Царина. Реалізація цього проєкту - це автоматично безпечне та комфортне пересування по вулиці для всіх пішоходів. Власне, ми продовжуємо підтримувати статус найкомфортнішого міста для життя, а якісна інфраструктура - це один з показників, за якими Вінниця лідирує серед українських міст згідно з опитуванням, яке проводили фахівці Міжнародного республіканського інституту, - розповідає директор департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради Юрій Семенюк.

Він також додає, що в межах капремонту на вулиці Славетній фахівці переносять опори та перевісять кабелі, встановлюють бетонні бордюри тощо. За традицією тут планують і озеленення вулиці - по завершенню ремонтних робіт тут висадять 15 гостролистих кленів.

Стала міська інфраструктура починається з пріоритету пішоходів. У планах на цей рік ми маємо відремонтувати ще кілька тротуарів. Йдеться про вулицю Стеценка поруч з Центральним ринком та ще дві вулиці на Вінницьких Хуторах. Загальна протяжність нового пішохідного шляху буде складати близько трьох кілометрів, - зауважив Юрій Семенюк.

Нагадаємо, у п'яти панельних будинках цьогоріч запланований капітальний ремонт міжпанельних стиків. Цей вид робіт необхідний, щоб запобігти руйнації конструктивних елементів будівель та покращити комфортність проживання в таких будинках.

Читайте також

На проспекті Юності у Вінниці замінюють 16 метрів труби на водогоні
Детальніше
У Вінниці встановлюють новий контейнерний майданчик біля житлового будинку
Детальніше
Де у Вінниці ремонтують комунальні мережі 24 травня - перелік адрес
Детальніше
11 вулиць у Вінниці залишаться без води в четвер, 23 травня
Детальніше
У Вінниці оновили й капітально відремонтували ліфт за адресою - вул.Григоренка, 67
Детальніше
У Вінниці водій напідпитку в'їхав у припарковані автомобілі та спробував втекти
Детальніше