У Вінниці триває акція "Долоньки захисту", присвячена Дню захисту дітей

У Вінниці триває акція "Долоньки захисту", присвячена Дню захисту дітей

17:37 30.05.2023

Від 27 травня по 1 червня, в Центральному міському парку ім. Леонтовича, триває акція "Долоньки захисту", яку організували Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб в співпраці з "Дирекцією парків та дозвілля територіальної громади", волонтерською спільнотою "Чарівна мережка" за підтримки Вінницької міської ради, Вінницької облради, громадської організації "Молодь 3.0", відділу молодіжної політики Вінницької міської ради та Вінницькою молодіжною радою.

Головною метою акції було залучення до плетіння маскувальних сіток маленьких перехожих, аби хлопчики й дівчатка вчились роботи добрі справи заради пришвидшення української перемоги.

Під час відвідування парку, юні вінничани долучаються до плетіння маскувальної сітки для військових та отримують безкоштовний квиток на комунальні атракціони, які знаходяться в центральному парку, який діятиме лише 1 червня - в День захисту дітей.

Тільки за один день захід зібрав понад 100 молодих людей з міста та населених пунктів, які об'єдналися, щоб підтримати ЗСУ. Впевнились, що така акція була організована недарма, адже наші маленькі патріоти з радістю бігли допомагати, за що отримали подарунок від "Дирекції парків та дозвілля територіальної громади", - підсумувала начальниця відділу молодіжної політики Вінницької міської ради Юлія Мончак.

У Вінниці триває акція "Долоньки захисту", присвячена Дню захисту дітей

Маленькі хлопчики та дівчатка обмінювалися досвідом, підтримували один одного та щиро раділи кожній зав’язаній стрічці, яку створили в компанії однолітків.

Організація такого формату заходу, це не лише допомога ЗСУ, а й моральна підтримка воїнів, адже захищаючи нас на передовій, їм також важлива підтримка від містян, Які залишились у місті та є надійним тилом для наших захисників.Щиро радіємо, що юні патріоти не проходили повз, а усі працювали разом, формуючи захист для хлопців та дівчат на передовій. З таким підростаючим поколінням Перемога на нашому боці, - підсумував координатор Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Олександр Мельник.

Нагадаємо, 1 червня у День захисту дітей у Вінниці в закладах культури нашого міста проведуть низку культурно-мистецьких заходів. Адже цей особливий день - це ще один прояв любові та турботи до наших найменших українців. Так, у перший день літа, заплановано проведення концертної програми "Країна дитячих мрій", майстер-класи, виставки, презентації мистецьких та спортивних шкіл, інтерактиви, фотозони, благодійні ярмарки та багато іншого.

Читайте також

Вінницька поліція розшукує зниклу 14-річну дівчинку
Детальніше
У Вінниці відкрилась виставка дитячих робіт студії «Барвистий дивоцвіт»
Детальніше
У вінницькому оздоровчому таборі «ЯМаріуполь. Родина» стартував новий сезон
Детальніше
Юні вінничани вибороли “золото” та “срібло” чемпіонату України з флаг-футболу
Детальніше
Маленькі маріупольці у Вінниці вже навчаються в «Академії майбутніх першокласників»
Детальніше
Юні вінничани поділились враженнями від візиту до французького міста Діжон
Детальніше