У Вінниці святкування Дня міста завершилося піротехнічним шоу
Яскравим фіналом святкування Дня міста у Вінниці завжди стає вечірній концерт просто неба на площі В. Стуса. Традиція зберіглася і донині. Вінничани разом з гуртом "Go_А" співали його найвідомішу пісню "Шум". Запалювали під пісні Артема Пивоварова та хіти гурту "Бумбокс". Також за доброю традицією міський голова Сергій Моргунов привітав батьків, у яких народилися діти в День міста. Разом з очільником міста земляків із поповненням у родинах привітав Прем'єр-міністр України 2016-2019 років Володимир Гройсман.
![У Вінниці святкування Дня міста завершилося піротехнічним шоу](/sites/default/files/styles/compressor/963x640/inline-images/0ee9f4047906ad7b169545ef6952fd94.jpg?itok=Xrv3-cEz)
Концерт до Дня міста став яскравим завершенням свята. Першим на сцені виступав відомий український гурт "Go_А". Його пісню "SHUM" співала вся площа. Саме цей трек приніс колективу премію Vision Music Awards за виступ на "Євробаченні-2021". Пісня "SHUM" гурту "Go_A" зайняла друге місце в чарті 50 Viral Spotify, а на YouTube зібрала близько 10 мільйонів переглядів. "Go_А" виконував свої пісні, запалював на повну, а з ним і усі глядачі.
![У Вінниці святкування Дня міста завершилося піротехнічним шоу](/sites/default/files/styles/compressor/963x640/inline-images/sr_02377.jpg?itok=LLFNnNbO)
У перервах між виступами зіркових гостей розважали усіх присутніх не менш зіркові ведучі - співачка, телевізійна і радіоведуча Ольга Цибульська та відомий український ведучий Володимир Такудіс. Коли ж вони оголосили про вихід на сцену молодого українського виконавця, автора пісень, саунд-продюсера Артема Пивоварова – площею покотились гучні оплески. Адже серед вінничан є немало його шанувальників. Прихильники його творчості називають співака "стихійним". І дійсно – музика його стихія. Найвідоміша пісня Артема Пивоварова "Дежавю" набрала на YouTube 53 млн переглядів. Цього року журі національної професійної музичної премії YUNA саме за цей трек віддало йому перемогу у номінації "Краща пісня".
![У Вінниці святкування Дня міста завершилося піротехнічним шоу](/sites/default/files/styles/compressor/963x640/inline-images/sr_02760.jpg?itok=LwIvPkOM)
Хедлайнером концерту до Дня міста став гурт "Бумбокс" і його фронтмен Андрій Хливнюк. "Бумбо́кс" — український колектив, що грає в жанрах хіп-хоп і фанкі-ґрув. Вінниця настільки припала до душі колективу, що він у 2021 році вже вдруге приїхав до міста. Він виконав пісні з різних періодів своєї 17-річної творчості.
![У Вінниці святкування Дня міста завершилося піротехнічним шоу](/sites/default/files/styles/compressor/963x640/inline-images/sr_03189.jpg?itok=8d_dO_e8)
А під "завісу" свята очільник міста Сергій Моргунов разом з міським головою 2006-2014 рр. Володимиром Гройсманом вийшли на сцену, щоб подякувати вінничанам за гарний настрій і привітати громаду зі святом. Та уже за доброю вінницькою традицією вручити подарунки родинам, у яких сьогодні народились дітки. Це дитячі візочки та розвивальні килимки. Така церемонія вдруге відбувається на головній сцені у День народження Вінниці. До початку фінального концерту у місті вже народилось 2 хлопчиків та 4 дівчаток. Першим народився хлопчик – о 07.25, з вагою 4 кг і зростом 57 см. Привітання приймали їхні рідні.
![У Вінниці святкування Дня міста завершилося піротехнічним шоу](/sites/default/files/styles/compressor/963x640/inline-images/sr_03441_0.jpg?itok=RNAfZX0K)
Фінальною "крапкою" святкування стало яскраве піротехнічне шоу.
![У Вінниці святкування Дня міста завершилося піротехнічним шоу](/sites/default/files/styles/compressor/963x640/inline-images/sr_02229.jpg?itok=Coz5Cn6X)
![У Вінниці святкування Дня міста завершилося піротехнічним шоу](/sites/default/files/styles/compressor/963x640/inline-images/sr_02233.jpg?itok=BjEzdbsu)
![У Вінниці святкування Дня міста завершилося піротехнічним шоу](/sites/default/files/styles/compressor/963x640/inline-images/sr_02311.jpg?itok=PE2NEUUO)
![У Вінниці святкування Дня міста завершилося піротехнічним шоу](/sites/default/files/styles/compressor/963x640/inline-images/sr_02235.jpg?itok=A1KHs8eY)
![У Вінниці святкування Дня міста завершилося піротехнічним шоу](/sites/default/files/styles/compressor/963x640/inline-images/sr_02311_0.jpg?itok=zzNaA-KK)
![У Вінниці святкування Дня міста завершилося піротехнічним шоу](/sites/default/files/styles/compressor/963x640/inline-images/sr_02395.jpg?itok=tLy2stHF)
![У Вінниці святкування Дня міста завершилося піротехнічним шоу](/sites/default/files/styles/compressor/963x640/inline-images/sr_02419.jpg?itok=QPYMI55W)
![У Вінниці святкування Дня міста завершилося піротехнічним шоу](/sites/default/files/styles/compressor/963x640/inline-images/sr_02422.jpg?itok=w3NW-pXb)
![У Вінниці святкування Дня міста завершилося піротехнічним шоу](/sites/default/files/styles/compressor/963x640/inline-images/sr_02581.jpg?itok=_jSpti4M)
![У Вінниці святкування Дня міста завершилося піротехнічним шоу](/sites/default/files/styles/compressor/963x640/inline-images/sr_02623.jpg?itok=m9_9R7FQ)
![У Вінниці святкування Дня міста завершилося піротехнічним шоу](/sites/default/files/styles/compressor/963x640/inline-images/sr_02678.jpg?itok=GJERodWM)
![У Вінниці святкування Дня міста завершилося піротехнічним шоу](/sites/default/files/styles/compressor/963x640/inline-images/sr_02662.jpg?itok=23bAuf3d)
![У Вінниці святкування Дня міста завершилося піротехнічним шоу](/sites/default/files/styles/compressor/963x640/inline-images/sr_02794.jpg?itok=1KRNODQr)
![У Вінниці святкування Дня міста завершилося піротехнічним шоу](/sites/default/files/styles/compressor/963x640/inline-images/sr_02825.jpg?itok=ebuPQn0x)
![У Вінниці святкування Дня міста завершилося піротехнічним шоу](/sites/default/files/styles/compressor/963x640/inline-images/sr_02835.jpg?itok=ewd6mwRU)
![У Вінниці святкування Дня міста завершилося піротехнічним шоу](/sites/default/files/styles/compressor/963x640/inline-images/sr_02839.jpg?itok=KKwSQQY8)
![У Вінниці святкування Дня міста завершилося піротехнічним шоу](/sites/default/files/styles/compressor/963x640/inline-images/sr_02864.jpg?itok=M8Z5wrO4)
![У Вінниці святкування Дня міста завершилося піротехнічним шоу](/sites/default/files/styles/compressor/963x640/inline-images/sr_02912.jpg?itok=he6ZJNW4)
![У Вінниці святкування Дня міста завершилося піротехнічним шоу](/sites/default/files/styles/compressor/963x640/inline-images/sr_02990.jpg?itok=JiqVh9Yd)
![У Вінниці святкування Дня міста завершилося піротехнічним шоу](/sites/default/files/styles/compressor/963x640/inline-images/sr_03077.jpg?itok=JyDTFdmr)
![У Вінниці святкування Дня міста завершилося піротехнічним шоу](/sites/default/files/styles/compressor/963x640/inline-images/sr_03118.jpg?itok=DOiU971i)
![У Вінниці святкування Дня міста завершилося піротехнічним шоу](/sites/default/files/styles/compressor/963x640/inline-images/sr_03328.jpg?itok=0_Fjub1E)
![У Вінниці святкування Дня міста завершилося піротехнічним шоу](/sites/default/files/styles/compressor/963x640/inline-images/sr_03520.jpg?itok=4UVN6kJJ)
![У Вінниці святкування Дня міста завершилося піротехнічним шоу](/sites/default/files/styles/compressor/963x640/inline-images/sr_03698.jpg?itok=FcFTv6vK)
Нагадаємо, У Вінниці розпочалось святкування Дня міста