У Вінниці стягнули понад 3,4 млн грн з підприємства, яке прострочило поставку для Сил оборони
У березні виконком Вінницької міськради та приватне товариство уклало договір на постачання товарів для потреб Сил оборони. Згідно з умовами угоди, поставка мала відбутися до 15 квітня, а за її невиконання передбачена фінансова відповідальність.
Проте компанія свої зобов’язання не виконала. Тож виконавчий комітет нарахував штрафні санкції та звернувся з позовом до Господарського суду Житомирської області.
30 жовтня суд ухвалив рішення на користь Вінницької громади.
Договір розірвали, а з підприємства стягнули пеню та штраф на загальну суму понад 3,4 млн грн.
Коли йдеться про допомогу нашим захисникам, немає права на помилку. Кожен договір, кожна поставка для військових має бути виконана чесно й вчасно. Саме за цим стежать юристи департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради. Якщо постачальники порушують умови угод, юристи міськради діють: звертаються до суду і добиваються, щоб кошти громади повернули або зобов’язання виконали повністю, – зазначає директор департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради Андрій Петров.
Нагадаємо, безпека та оборона залишається незмінним пріоритетом Вінницької міської ради та Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, на який цьогоріч в бюджеті громади передбачили понад 1 млрд грн. Днями 4 стрілецький батальйон вчергове отримав п’ять потужних Toyota Hilux.





