У Вінниці створили ще одну прийомну сім’ю. У родину взяли 13-річну Олександру

У Вінниці створили ще одну прийомну сім’ю. У родину взяли 13-річну Олександру

15:46 24.05.2024

24 травня у Вінниці відбулось підписання договору про створення прийомної сім’ї. Нову сім’ю отримала 13-річна Олександра, батьки якої позбавлені батьківських прав. 

Тепер вона виховуватиметься у родині прийомних батьків Тетяни Юріївни та Руслана Леонідовича.

Сьогодні у нас важлива і приємна місія – створення ще однієї прийомної сім’ї у Вінницькій громаді. Хочу подякувати батькам від міської ради за таке серйозне і непросте рішення. Дуже цінно, що вони вирішили поділитися своїм сімейним теплом з дитиною, доля якої досить непроста. Спостерігаємо позитивну тенденцію до створення прийомних сімей у громаді. Ми маємо і кандидатів у прийомні батьки, і патронатну сім’ю, і дитячий будинок сімейного типу. У багатьох з них виховуються не одна, а троє і навіть більше дітей, які потребують батьківського виховання. Важливо, що дітям в цих родинах затишно і комфортно, – зазначила заступниця міського голови Галина Якубович.

Прийомні батьки Руслан Леонідович та Тетяна Юріївна проживають у приватному будинку у селі Вінницькі Хутори. Обидва мають вищу освіту. Тетяна Юріївна працює викладачем у дитячій школі мистецтв, Руслан Леонідович – техніком-доглядачем у приватній фірмі.

У Вінниці створили ще одну прийомну сім’ю. У родину взяли 13-річну Олександру

Подружжя перебуває у шлюбі понад 30 років. Вони мають трьох біологічних дітей: неповнолітній син навчається у ліцеї, ще один син – у вищому навчальному закладі, а дочка вже має свою сім’ю та проживає окремо.

Мрія взяти дитину в нашу сім’ю була давно, а остаточне рішення ухвалили минулого літа. Розуміємо, що в країні важка ситуація, і хотілося допомогти хоча б одній дитині. Ми не шукали дитину, звернулися до Служби у справах дітей і нам запропонували взяти Сашу. Таким чином, ми дочекались своєї дитини, це був такий щасливий випадок, що саме Саша потрапила до нашої сім’ї. Наші діти підтримали таке рішення. Помічаємо, як Саша на нас усіх схожа, навіть ззовні, – розповіла прийомна мама, Тетяна Юріївна.

Для Олександри прийомні батьки підготували окрему кімнату, всі необхідні меблі та приладдя до школи. Решту речей придбають вже разом з дівчинкою.

Таке відчуття, що це мої рідні батьки. З ними я можу поговорити про що завгодно, – ділиться Саша.

У Вінниці створили ще одну прийомну сім’ю. У родину взяли 13-річну Олександру

Сім’я дуже дружня, разом відзначає усі свята та події, часто відвідують різні музичні та благодійні заходи, у яких і самі беруть участь.

У Вінницькій громаді нараховується 261 дитина-сирота та позбавлена батьківського піклування. Майже 92% цих дітей проживають у сім’ях, адже іншої, більш сприятливої форми для зростання і виховання, у суспільстві не існує. Жодна дитина не повинна проживати у закладі цілодобового перебування. Раді, що ще одна дитина, якій не вистачало уваги та теплоти, знайшла собі місце у прийомній сім’ї Тетяни Юріївни та Руслана Леонідовича. Таким чином, на одну прийомну родину у громаді стало більше, і тепер їх 14, – розповіла начальниця Служби у справах дітей ВМР Людмила Шафранська.

Нагадаємо, у Вінниці є 14 прийомних сімей. Одна з таких - родина Житників. Оксана та Віталій наразі виховують шестеро дітей, троє з яких прийомні. 

Читайте також

Маленькі маріупольці у Вінниці вже навчаються в «Академії майбутніх першокласників»
Детальніше
Юні вінничани поділились враженнями від візиту до французького міста Діжон
Детальніше
Танцівниці Вінницької студії "Шахіна" вибороли гран-прі та головні корони турніру на "Кубку України"
Детальніше
У Румунії автобус з українцями зіткнувся з вантажівкою: серед постраждалих — діти
Детальніше
Активний відпочинок: у Вінниці працюють пришкільні табори
Детальніше
Влаштували поїздку для пів сотні дітей з родин воїнів мотопіхотної бригади ім.Якова Гандзюка
Детальніше