У Вінниці створили чотири мобільні групи з протидії спалювання сухої рослинності

У Вінниці створили чотири мобільні групи з протидії спалювання сухої рослинності

11:38 02.09.2022

Щороку працівники “Муніципальної варти” восени та навесні проводять рейдові обстеження на предмет спалювання відходів рослинного, а також побутового та промислового походження.

За час роботи мобільних груп інспектори Муніципальної варти виявили чотири факти спалювання сухої рослинності.

Як розповів начальник “Муніципальної варти” Віталій Чигур, у разі виявлення відхилення від правил громадянами, інспектори складають протоколи про адміністративне правопорушення за ст.152 КУПаП і за порушення вимог Правил благоустрою. 

Сума штрафів передбачає від 340 до 1360 грн.

За розпорядженням міського голови створили чотири мобільні групи, які щодня патрулюють територію Вінниці. Особливу увагу приділяємо, звісно, приватному сектору, де проживають люди й після того, як прибирають городину, регулярно спалюють рештки рослинного походження, - каже Віталій Чигур. - Втім, наші вінничани з кожним роком стають більш свідомими та розуміють, що дим від спалювання шкодить не лише здоров’ю дітей та дорослих, а й забруднює навколишнє середовище. Цьогоріч ми виявляємо таких випадків значно менше. Звісно, дехто може це робити й вночі, але ми все одно будемо пильнувати та реагувати на звернення. Навіть якщо інспектори зафіксують залишки згарища - це вже буде підставою для того, щоб притягнути до відповідальності власника домоволодіння.

Не ігноруйте правила

Вінничан закликають не ігнорувати правила та повідомляти про порушників до Ситуаційного центру (067 4-102-101) чи Цілодобової варти (1560, 0800 60 1560).

Нагадаємо, спалювати листя категорично заборонено. Про це вкотре нагадують у Вінницькій міській раді усім жителям територіальної громади, які вдаються до сезонного прибирання своїх садиб, городів та садків. Порушення цієї заборони тягне за собою адміністративну відповідальність.

Читайте також

У Вінниці на вулиці Зодчих сталася пожежа в офісному приміщенні
Детальніше
У Літинській громаді горів дах дачного будинку
Детальніше
У Оратівській громаді через коротке замикання в людей згоріла літня кухня
Детальніше
У Турбові згоріло дві тонни сіна - викликали рятувальників
Детальніше
У Гайсині з задимленого під'їзду рятувальники евакуювали 84-річну жінку та 4-річну дитину
Детальніше
У Вінниці оштрафували палія, який налякав сусідів димом спалюваних відходів
Детальніше