У Вінниці стартував проєкт PROLEAP, присвячений розвитку ринку праці

У Вінниці стартував проєкт PROLEAP, присвячений розвитку ринку праці

11:59 06.05.2024

Вінницька міська рада продовжує працювати над посиленням економічного потенціалу та стійкості громади. Тож разом з Business People Club буде працювати над реалізацією нового проєкту – PROLEAP за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”. 

Проєкт присвячений прискоренню професійного навчання та розвитку підприємництва у ВМТГ та області.

Один з основних викликів бізнесу зараз – це нестача кваліфікованих кадрів через мобілізацію та міграцію людей. Тому ми спрямуємо свої зусилля на те, щоб задовольнити потребу населення в працевлаштуванні, і бізнесу – в пошуках нових працівників та розширенні команди. Очікуваний ефект проєкту – понад 150 “закритих” вакансій на підприємствах, – зазначив заступник міського голови Андрій Очеретний.

Першочерговим етапом реалізації проєкту стане дослідження ринку праці Вінниччини. Після визначення затребуваних професій, учасники проєкту зможуть опанувати новий вид діяльності під супроводом спеціалістів, а в результаті – пройти стажування та отримати можливість офіційно працевлаштуватися.

Програма USAID

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» підтримує український бізнес з метою підвищення конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.

Нагадаємо, у Вінниці відбулась робоча нарада щодо проєкту Програми комплексного відновлення Вінницької міської територіальної громади. Цей документ присвячений розвитку безпечних, безбар’єрних та доступних умов, а також подальшому впровадженню Зеленого курсу в громаді.

Читайте також

Активні містяни планують створити громадську організацію "Малі річки Вінниці"
Детальніше
"Вільна українська" - у Вінниці стартували безкоштовні курси української мови
Детальніше
У Вінниці ухвалили проєкт Програми комплексного відновлення території
Детальніше
Ухвалено проєкт Програми розвитку безбар’єрного простору Вінницької громади на 2024-2027 роки
Детальніше
«Урбан рух "У міста є Я"»: Вінниця завершує марафон знань
Детальніше
Опанувати нову професію та стати обличчям телеканалу — триває кастинг ведучих на телеканалі “ВІТА”
Детальніше