У Вінниці спишуть десять застарілих тролейбусів

У Вінниці спишуть десять застарілих тролейбусів

11:34 28.12.2021

Вінницькій транспортній компанії надали дозвіл на списання основних засобів, серед яких десять тролейбусів. Списання тролейбусів відбудеться згідно з рішенням виконавчого комітету Вінницької міської ради від 2 грудня.

Транспортні засоби, яким 30-40 років, виведуть з експлуатації. Придатні для подальшого використання вузли та агрегати тролейбусів будуть оприбутковані, непридатні – здадуть в металобрухт.

Кошти, що надійдуть в результаті списання майна, залишаться у розпорядженні Вінницької транспортної компанії. Їх повинні використати на ремонтно-відновлювальні роботи об'єктів підприємства, - про це повідомляє транспортний сайт міста Вінниці "Вінницький трамвай".

У Вінниці десять тролейбусів виведуть з експлуатації

Нагадаємо, 15 грудня у Вінниці почали тестувати новий тролейбус VinLine. Це вже восьмий тролейбус, який зібрали цього року, який може працювати як тролейбус і як електробус.

Читайте також

Водії вінницьких автобусів і тролейбусів пройшли інструктаж із безбар'єрного обслуговування пасажирів
Водії вінницьких автобусів і тролейбусів пройшли інструктаж із безбар'єрного обслуговування пасажирів
Детальніше
Муніципальну картку вінничанина тимчасово не видають і не перевипускають причина — знос обладнання
Муніципальні картки вінничанина тимчасово не видають і не перевипускають: приймають лише на ремонт
Детальніше
Поїзд Козятин — Фастів затримався на 45 хвилин через стиковку з рейсом із Шепетівки
Поїзд Козятин — Фастів затримався на 45 хвилин через стиковку з рейсом із Шепетівки
Детальніше
Менше зупинок, менше електрики Вінниця запроваджує інтелектуальне управління трамвайним рухом
Менше зупинок, менше електрики: Вінниця запроваджує інтелектуальне управління трамвайним рухом
Детальніше
Потяг Київ–Кишинів з 28 червня курсуватиме щодня — і з новим дитячим вагоном
Потяг Київ–Кишинів з 28 червня курсуватиме щодня — і з новим дитячим вагоном
Детальніше
Вінницький суд оштрафував водійку електросамоката за їзду напідпитку на 17 000 гривень
Вінницький суд оштрафував водійку електросамоката за їзду напідпитку на 17 000 гривень
Детальніше