У Вінниці розпочали роботи по відновленню дорожньої розмітки

У Вінниці розпочали роботи по відновленню дорожньої розмітки

14:28 29.03.2022

Традиційно розмітку після зимового сезону першочергово відновлюватимуть на найбільших перехрестях та магістральних вулицях. Сьогодні роботи у місті стартували на площі Гагаріна.

Працюють дві бригади комунального підприємства "Спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху".

За графіком виконання робіт ми мали їх розпочати з 1 квітня, але погода зараз уже дозволяє їх проводити. Тим більше, ближче до вихідних очікуються дощі, тому було прийнято рішення не втрачати час і стартувати вже зараз. Розпочали з площі Гагаріна, адже тут найбільший трафік автомобільного транспорту та пролягає більшість маршрутів громадського транспорту, - пояснює директор "СМЕД ОДР" Сергій Чернов. - Далі плануємо перейти на площу Героїв Майдану. Це перетин вулиць Театральної, Магістратської та Чорновола. Зрозуміло, що на час погіршення погодних умов роботи будуть призупинятись, але за сухої і теплої погоди плануємо працювати до середини червня.

У Вінниці розпочали роботи по відновленню дорожньої розмітки

Працівники підприємства одночасно працюватимуть по відновленню і повздовжньої, і поперечної розмітки. Перша наноситься вздовж доріг, друга - це пішохідні переходи, напрямки руху по смугах та стоп-лінії. Сергій Чернов просить водії з розумінням ставитись до того, що в цьому році бригади працюватимуть переважно вдень, щоб встигати завершувати свою роботу до настання комендантської години.

В минулі роки наші працівники на великих перехрестях виконувати ці роботи здебільшого у вихідні. А там, де неможливо організувати трафік в об’їзд, то працювати в нічний час. Але враховуючи сьогоднішню ситуацію, воєнний стан і комендантську годину у місті, бригади працюватимуть вдень. Тому просимо ставитись водіїв до цього з розумінням, - говорить Сергій Чернов.

Нагадаємо, вінницькі підприємства, які є основними надавачами коунальних послуг населенню, розпочали підготовку до відновлення благоустрою на місцях розкопок, які проводились під час зими.

Читайте також

У Вінницько-Хутірському ліцеї оновлять приміщення закладу
Детальніше
У Вінниці завершили капремонт систем каналізування та водопостачання двох багатоповерхівок
Детальніше
У Вінниці завершили капремонт покрівлі на проспекті Юності, 26
Детальніше
У Вінниці ремонтують системи каналізування та водопостачання ще однієї багатоповерхівки
Детальніше
У Вінниці біля житлового будинку на прохання мешканців з інвалідністю встановили підйомник
Детальніше
Повний перелік планових ремонтних робіт на мережах Вінниці 1 липня
Детальніше