У Вінниці розпочали капремонт покрівель одразу у чотирьох будинках

У Вінниці розпочали капремонт покрівель одразу у чотирьох будинках

12:19 14.05.2024

Стійкість та комфорт. У Вінниці розпочався сезон капремонту покрівель в житловому секторі. Підрядники взялися до оновлення дахів одразу чотирьох будинків. Відповідні роботи розпочали в багатоповерхівках за адресами: на вулиці Келецька, 92, вулиці Стельмаха, 43, а також проспекті Юності, 26 та проспекті Юності, 22.

Усі роботи, як зазначає директор департаменту житлового господарства міськради Віталій Місецький, виконують в межах підготовки до опалювального сезону та направлені на підвищення стійкості міської інфраструктури. "Стійкість" є одним з основних пріоритетів міста, цьогоріч у бюджеті громади на нього передбачено 1 мільярд 204 мільйони гривень, а це - 40 % коштів, які не входять до захищених статтей.

Серед згаданих об'єктів більшість, а саме покрівлі будинків на проспекті Юності та вулиці Келецькій, ремонтують за бюджетні кошти, в межах першого капітального ремонту для будинків з ОСББ. Тобто, якщо в будинку створено ОСББ, його мешканці можуть вибрати один з видів капремонту, який буде виконано коштом міського бюджету. Попри те, що ворог хоче припинити життя у наших містах, ми маємо підтримувати порядок, чистоту, ремонтувати елементи будинків, - зазначає директор департаменту.

Покрівлю житловому будинку на Стельмаха, 43 оновлюють на умовах співфінансування з мешканцями, але більша частина витрат фінансується з міського бюджету.

Усі чотири будинки мають плоскі покрівлі. В межах ремонтних робіт тут замінять стяжку, оновлять саме покриття та парапети, виконають обшивку вентиляційних каналів, встановлять водостоки тощо.

Раніше, наприкінці березня підрядники виконали капітальний ремонт частини покрівлі житлового будинку за адресою: вулиця Батозька, 4.

Загалом цього року в місті планують оновити покрівлі понад 10 житлових будинків.

Нагадаємо, ще у двох багатоповерхівках міста встановлюють сучасні вікна замість старих дерев'яних. Роботи виконують в місцях загального користування житлових будинків за адресами вул. Володимира Антоновича, 18 та вул. Володимира Антоновича, 20. Нові вікна встановлюють відповідно у 1 і 2 та 2 і 3 під'їздах.

Читайте також

У Вінниці завершили капітальний ремонт чергового контейнерного майданчика
Детальніше
Перелік планових ремонтних робіт на мережах Вінниці 13 червня - повний список адрес
Детальніше
"Ми піднімаємо на ноги автомобіль, який помер" - гвардійці ремроти бригади "Червона Калина"
Детальніше
У Вінниці триває капітальний ремонт ще трьох будинкових покрівель
Детальніше
Де тривають ремонти у комунальній сфері Вінниці 12 червня
Детальніше
У Вінниці завершили капремонт внутрішньобудинкових систем опалення ще двох будинків
Детальніше