У Вінниці розпочалась санітарна обрізка дерев

У Вінниці розпочалась санітарна обрізка дерев

13:45 15.03.2022

У Вінницькій міській територіальній громаді щороку на початку весни працівники "Вінницязеленбуд" обрізають гілля дерев, яке заважає проїзду громадського транспорту, закриває дорожні знаки та світлофори, а також зносять аварійні дерева біля зупинок та навчальних закладів.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

З року в рік ми проводимо санітарну обрізку дерев. Ці роботи необхідні для того, щоб прибрати гілки, які заважають руху міського транспорту, закривають світлофори, дорожні знаки, а також – перекривають пішохідні зони. Крім того, ми зрізаємо аварійні дерева, які розташовані біля зупинок громадського транспорту, навчальних закладів та автошляхів. Такі дерева ми зносимо на підставі актів обстеження зелених насаджень та за зверненнями "Транспортна компанія", – розповідає майстер дільниці "Вінницязеленбуд" Василь Ярошенко.

Зараз роботи проводяться на вулицях Івана Богуна та Ольги Кобилянської. Згодом планують продовжити обрізку гілля та дерев на вулиці Пирогова та Барському шосе.

Нагадаємо, у Вінницькій міській територіальній громаді дорожні служби приступили до робіт з поточного ремонту доріг з використанням рециклерів.

Читайте також

Після негоди на Вінниччині рятувальники звільнили автошляхи від дерев
Детальніше
На Вінниччині через негоду рятувальники 11 разів виїжджали на розкряжування дерев
Детальніше
Судитимуть чотирьох жителів Вінниччини, які вирубали дерев майже на 3 млн грн
Детальніше
Незаконно вирубали дерев на 1,5 млн грн: на Вінниччині судитимуть злочинну групу
Детальніше
Незаконно нарубали дерев на Вінниччині на майже на 3 мільйони гривень
Детальніше
У Вінницькому районі рятувальники прибирали повалені вітром дерева
Детальніше