ремонтують підземні мережі теплопостачання

У Вінниці ремонтують підземні мережі теплопостачання

16:01 28.03.2022

У Вінниці комунальні служби працюють 24/7. Як розповіли в міському комунальному підприємстві "Адміністративно-технічний центр", житлово-комунальна галузь міста працює у штатному режимі.

Сьогодні, 28 березня, впродовж дня комунальне підприємство "Вінницяоблводоканал" проводить аварійні ремонтні роботи на вулицях Скалецького, 17, Трамвайна, 19 та Стрілецька, 29. Крім того, працівники комунального підприємства Вінницької міської ради "Вінницяміськтеплоенерго" ремонтують підземні мережі теплопостачання за адресами: Дмитра Майбороди, 15 та Константиновича, 46, - каже начальник міського комунального підприємства "Адміністративно-технічний центр" Віталій Козак.

Також за допомогою рециклерів сьогодні лагодять пошкодженні ділянки асфальтного покриття на вулицях Івана Богуна, 5 та Скалецького, 17. Нагадаємо, рециклер застосовують у холодну пору з використанням технології так званого холодного асфальту. Адже в міжремонтний період температурний режим не дозволяє в повній мірі дотримуватись технічних вимог при влаштуванні гарячих асфальтобетонних сумішей.

Нагадаємо, 28 березня опалення та водопостачання подається в усі житлові будинки Вінниці. Відключень електроенергії немає. Комунальні служби працюють в злагодженому режимі.

Читайте також

Кабінети МРТ, КТ та Рентген-операційна: у Подільському центрі онкології тривають ремонтні роботи
Детальніше
У Тульчинській лікарні відремонтували пасажирський ліфт
Детальніше
18 червня сім вулиць Вінниці залишаться без води через ремонті роботи
Детальніше
Де у Вінниці 17 червня лагодять водогони та електромережі — повний перелік адрес
Детальніше
У Вінниці завершили капітальний ремонт чергового контейнерного майданчика
Детальніше
Перелік планових ремонтних робіт на мережах Вінниці 13 червня - повний список адрес
Детальніше