У Вінниці ремонтують громадські колодязі та перевіряють їхній стан

У Вінниці ремонтують громадські колодязі та перевіряють їхній стан

17:18 12.03.2022

У Вінницькій міській територіальній громаді постійно проводяться роботи з ремонту та очистки криниць громадського користування.

11 березня завершили ремонт колодязя на провулку Комунальному, 5. Як зазначають у департаменті комунального господарства та благоустрою міської ради, в цьому місяці також планують полагодити криницю на вулиці Станіславського, 23 та провести очистку ще чотирьох колодязів.

Ми постійно займаємось моніторингом стану колодязів, регулярно проводимо їх ремонт та очистку. Як тільки з’являється потреба, криницю обстежуємо, визначаємо, які саме роботи потрібно провести. Днями ми полагодили колодязь на провулку Комунальному, 5. Тут замінили накриття, замість старого іржавого поклали профнастил. Крім того, поставили нову штангу для набору води, провели зварювальні роботи, пофарбували та зробили водовідвід, - розповідає директор департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Юрій Семенюк.

Юрій Семенюк додає, що з 14 березня розпочнуть ремонтувати та почистять колодязь на Станіславського, 23. Також у березні запланували очистити криниці за такими адресами:

  • вул. Київська, 112,
  • вул. Литвиненко, 42,
  • вул. Космонавтів, 39,
  • вул. Келецька, 122.

Нагадаємо, у Вінниці відновлюють роботи з капітальних ремонтів конструктивних елементів в багатоквартирних будинках, які були розпочаті до початку війни.

Читайте також

Старі труби на пенсію: "Вінницяоблводоканал" готується до осінньо-зимового періоду
Детальніше
Де запланували ремонтні роботи комунальні служби Вінниці 24 липня
Детальніше
Аварійні відключення світла і побутова техніка: як врятувати холодильник від поломки
Детальніше
У Вінниці відремонтували стики стінових панелей ще однієї багатоповерхівки
Детальніше
У Вінниці мешканці ряду вулиць відчують зниження тиску води - ремонт триватиме чотири дні
Детальніше
У Вінницько-Хутірському ліцеї оновлять приміщення закладу
Детальніше