У Вінниці проводять Всеукраїнський патріотично-творчий марафон «Все буде Україна»

У Вінниці проводять патріотично-творчий марафон "Все буде Україна"

16:36 12.04.2022

За шість днів марафону учасники надіслали більше 300 робіт. Це і власноруч створені картини, записані пісні, вірші, аплікації, гобелени, театральні вистави і багато іншої творчості.

Усі роботи публікуються на фейсбук сторінці закладу культури вінницької міської централізованої бібліотечної системи за хештегом #Марафон_ВСЕ_БУДЕ_УКРАЇНА!

Ми не очікували такої великої кількості робіт. І приємно вражені, що свою творчість надсилають з усіх областей України і навіть жителі Маріуполя, Чорнобаївки, Мелітополя, також є учасники з Нью-Йорку, США. Головна мета марафону - це підтримка морального духу українців та відродження, збереження і розвиток культури, - повідомляє в.о.директора закладу культури «Вінницька міська централізована бібліотечна система» Тетяна Верещак.

Ініціатор марафону працівниця ВМ ЦБС Людмила Левицька. Організатори марафону ГО «Культурний Всесвіт», БФ «Відкрита книга» та заклад культури «Вінницька міська централізована бібліотечна система». За підтримки департаменту культури Вінницької міської територіальної громади.

Наймолодшому учаснику – 3 рочки, найстаршому – 57 років. Творчі роботи приймаються виключно українського та патріотичного спрямування!, - говорить директор департаменту культури міської ради Максим Філанчук.

Роботи та відео записи приймають на Viber та Telegram за номерами: 0938050238 (Людмила), 0730502350 (Ярослава), 0685466010 (Катерина).

Або на електронну адресу:

marathon.vsebudeukraina@gmail.com

Потрібно вказати ім’я, прізвище, вік учасника та місто або країну, звідки надіслана робота, назву роботи та електронну адресу для відправлення диплома учасника творчого марафону.

Нагадаємо, 

Читайте також

У Вінниці націоналізують завод російського олігарха
Детальніше
Вінницьке СБУ зібрало докази провини ще одного російського ката
Детальніше
Попри спроби росіян знищити критичну інфраструктуру, Вінниця готується забезпечити містян водою і теплом
Детальніше
Вінниця проводжає у вічність полеглого воїна десантно-штурмової бригади
Детальніше
Міжнародний реєстр збитків: українці зможуть подати заяву за 12 новими категоріями
Детальніше
Ще один ворожий літак ліквідували: на Донеччині українські зенітники знищили СУ-25
Детальніше