У Вінниці пролунали декілька вибухів, постраждалих немає

У Вінниці пролунали декілька вибухів, постраждалих немає

11:07 16.03.2022

Сьогодні, близько четвертої години ранку вінничани відчули декілька вибухів. За інформацією надзвичайників, на щастя, постраждалих немає.

Про це у своєму телеграм-каналі написав Вінницький міський голова Сергій Моргунов. Він також закликав вінничан не поширювати у режимі реального часу жодної інформації, яку може використати ворог для коригування вогню.

Сьогодні дуже важливо, щоб під час повітряної тривоги вінничани перебували у безпечних місцях – у бомбосховищі, в коридорі за правилом "двох стін" або інших приміщеннях, які виконують роль укриття. Військові наголошують, що будь-яка інформація, фото та відео про удари, яка публікується в соцмережах чи внутрішніх чатах, - це наводка для ворога, - говорить Сергій Моргунов.

Крім того, очільник міста додає, що Вінниця продовжує жити в умовах воєнного стану. Підприємства критичної інфраструктури працюють - у вінничан є світло, вода, тепло. Громадський транспорт вийшов на маршрути.

Координуємо зусилля з волонтерами та нашими закордонними друзями щодо збору гуманітарної допомоги для біженців і військових. Наші захисники дбають про те, щоб Україна стояла щитом проти навали орків. А ми з вами маємо робити усе, що від нас залежить, щоб бути надійним тилом. Разом вистоїмо! Слава Україні!, - сказав Сергій Моргунов.

Нагадаємо, через технічні причини тимчасово було припинено трансляцію ефірного мовлення телевізійних та радіоканалів у Вінниці та навколишніх громадах.

Читайте також

Електронне бронювання військовозобов’язаних тепер доступне на порталі "Дія"
Детальніше
У Вінниці створили Раду родин загиблих Захисників та Захисниць України
Детальніше
Вінниця вкотре допомагає бійцям на передовій
Детальніше
Понад 4 мільйони українців оновили військово-облікові дані
Детальніше
Томашпільська громада втратила Героя-захисника
Детальніше
Вінниця проводжає до Небесного Війська Дмитра Фурмана
Детальніше