У Вінниці посмертно нагородили п’ять нацгвардійців - орденами «За мужність»

У Вінниці посмертно нагородили п’ять нацгвардійців - орденами «За мужність»

16:28 04.08.2022

У Вінниці посмертно нагородили п’ять нацгвардійців. Замість них ордени «За мужність» III ступеня отримували батьки, дружини та діти. 

Про це поінформували у військовій частині 3008 Національної гвардії України.

Вічна слава Героям, які виборювали нашу незалежність та віддали своє життя за Україну. Велика честь ушанувати наших гвардійців, які є в нашій історії та завжди залишаться в нашій пам’яті Перемога обов’язково за нами, - каже начальник  Західного територіального управління Нацгвардії України, полковник Олександр Буравков.

Туга та біль в очах рідних. Сліз не стримує і Вікторія Телепенко. Ця війна відібрала у жінки найдорожче – чоловіка. ЇЇ серце знало, що коханий Василь був у великій небезпеці. Приховуючи свої переживання, пані Вікторія намагалася підтримати чоловіка у телефонних розмовах. Для неї Василь завжди був героєм. Тому гордо та міцно тримає у руках орден. Жінка каже,  це пам'ять про батька маленькому Матвійчику. Сина нацгвардієць бачив лиш один раз, коли забирав щасливу родину з пологового.  

Наш любий хлопчик народився, а Василь майже не тримав його в руках. Чекали його з війни, щоб похрестити малюка, але чоловік так і не повернуся. Він завжди поспішав, завжди хотів, щоб усім було добре. У нього дуже багато було товаришів. Він був найкращий у мене. Безмежно його любила і буду любити усе життя, - розповідає дружина загиблого нацгвардійця Вікторія Телепенко.

У Вінниці посмертно нагородили п’ять нацгвардійців - орденами «За мужність»

Усі п’ятеро гвардійців досвідченні кадрові військові. Вони пройшли не один запеклий бій, були поранені. Але жага воювати за свободу та незалежність рідної України - їх не зупиняла. У перші дні великомасштабного наступу рашистів знову ринулися у бій. Цього разу останній. Їхній подвиг назавжди залишиться у серцях українців.

Нагадаємо, сержант нацгвардії Антон Ордатій від початку війни в Україні вже неодноразово був на фронті. Пішов боронити державу і після повномасштабного вторгнення.

Читайте також

Ворог атакував Вінниччину - уламки дрона пошкодили житлові будинки
Детальніше
Вінниця прощається з полеглим Героєм Вячеславом Романюком
Детальніше
У місті-партнері Вінниці Мюнстері провели захід на знак солідарності та дружби
Детальніше
У Вінниці із робочим візитом перебував Надзвичайний і Повноважний Посол Великобританії
Детальніше
Вінниця проводжає у вічність 58-річного стрільця-гранатометника
Детальніше
Вінницький ветеран показав, як після ампутації двох ніг займається боротьбою
Детальніше