У Вінниці пофарбували близько 800 стійок світлофорів та дорожніх знаків

У Вінниці пофарбували близько 800 стійок світлофорів та дорожніх знаків

23:50 15.04.2022

Упродовж місяця комунальні служби Вінниці пофарбували близько 800 стійок світлофорів та дорожніх знаків. Ці традиційні весняні роботи розпочались у місті із середини березня. І працівники комунального підприємства "Спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху" вже завершують їх на магістральних дорогах міського значення. Далі будуть переходити на другорядні вулиці та автошляхи.

Орієнтовно ці роботи стартують з наступного тижня, якщо буде суха погода. Директор КП «СМЕД ОДР» Сергій Чернов розповідає, що цим займається дві бригади, які працюють щодня, окрім неділі.

Відколи ми розпочали фарбування опор світлофорних об’єктів та дорожніх знаків, погода нам сприяла, тому зараз вже закінчуємо виконання цих робіт на магістральних автошляхах міського значення. І будемо переходити на другорядні дороги. Розраховуємо, що це буде з наступного тижня, але залежить від погодних умов, бо поки що прогнозуються дощі. Наразі пофарбовано близько 800 стійок дорожніх знаків та світлофорів. Це приблизно половина від загальної кількості за тими планами, які ми собі ставили в цьому сезоні, - розповів Сергій Чернов.

Нагадаємо, наприкінці березня у Вінниці також стартували роботи по відновленню дорожньої розмітки. Першочергово вони виконуються на найбільших перехрестях та магістральних дорогах. Враховуючи воєнний стан та комендантську годину, бригади працюють вдень. Колектив підприємства "СМЕД ОДР" просить водіїв з розумінням ставитись до цієї ситуації.

Нагадаємо, 15 квітня Вінницька молодіжна рада за підтримки відділу молодіжної політики міської ради організувала прибирання берегів малої річки, що знаходиться між вулицями Привокзальна та Лебединського.

Читайте також

Де запланували ремонтні роботи комунальні служби Вінниці 24 липня
Детальніше
Аварійні відключення світла і побутова техніка: як врятувати холодильник від поломки
Детальніше
У Вінниці мешканці ряду вулиць відчують зниження тиску води - ремонт триватиме чотири дні
Детальніше
Де у Вінниці тривають планові роботи на мережах 19 липня - повний перелік
Детальніше
У Вінницько-Хутірському ліцеї оновлять приміщення закладу
Детальніше
Працюють у штатному режимі - ситуація на комунальних мережах 18 липня
Детальніше