У Вінниці податківці відкриють меморіальну дошку на честь загиблого колеги

У Вінниці податківці відкриють меморіальну дошку на честь загиблого колеги

12:43 22.01.2024

У Вінниці відкриють меморіальну дошку на честь загиблого Героя, який у мирному житті майже 19 років пропрацював у податковій службі.

Про це інформує Головне управління ДПС у Вінницькій області.

23 січня о 12:00 на території ДПІ Вінниці (вул.К.Василенка, 21) відбудеться урочисте відкриття Меморіальної дошки на честь учасника російсько-української війни Кудрика Віталія Володимировича, - йдеться у повідомленні.

Податківці просять усіх, хто знав Героя, долучитися до заходу та віддати належну шану пам’яті воїну.

Український військовослужбовець, головний державний інспектор Вінницького відділу податків і зборів з юридичних осіб управління оподаткування юридичних осіб ГУ ДПС у Вінницькій області Віталій Володимирович Кудрик, 1981 р.н., загинув на Донеччині, в районі населеного пункту Бахмут, влітку минулого року. 

Віталій Кудрик майже 19 років пропрацював в податковій службі.

Нагадаємо, на фасаді Тарасівської гімназії відкрито меморіальні дошки Швецю Андрію Васильовичу та Балику Валентину Олексійовичу, уродженцям Тульчинської громади. Про це інформує Тульчинська районна державна адміністрація.

Читайте також

Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Детальніше
Вірний присязі до останнього подиху підтвердилася загибель 35-річного воїна з Тульчинщини
Вірний присязі до останнього подиху: підтвердилася загибель 35-річного воїна з Тульчинщини
Детальніше
Від пасіки до агродронів дев’ять ветеранів з Вінниччини виграли мільйонні гранти на розвиток бізнесу
Від пасіки до агродронів: дев’ять ветеранів з Вінниччини виграли мільйонні гранти на розвиток бізнесу
Детальніше
ДНК-експертиза підтвердила найгірше Барська громада втратила захисника в боях за Курахове
ДНК-експертиза підтвердила найгірше: Барська громада втратила захисника в боях за Курахове
Детальніше
Йому назавжди залишиться 27 Вінниччина в жалобі за полеглим воїном з позивним «SKY»
Позивний «SKY»: Вінниччина в жалобі за полеглим 27-річним воїном
Детальніше
Йому мало виповнитися 44 на Вінниччині вшанували пам’ять легендарного полковника КОРДу
Йому мало виповнитися 44: на Вінниччині вшанували пам’ять легендарного полковника КОРДу
Детальніше