У Вінниці перевіряють прибирання територій від снігу
Вчора, 28 грудня, Вінницю засипало снігом і це додало справжньої новорічної атмосфери. Втім, з самого ранку інспектори Муніципальної варти почали перевіряти вулиці міста на дотримання Правил благоустрою.
Про це повідомляє Муніципальна варта Вінниці.
Наразі обстежили 399 прибудинкових територій, надали 185 приписів, у тому числі об'єднанням власників житлових та нежитлових приміщень у багатоквартирних будинках на предмет належного утримання прилеглої території за сильного снігопаду. До того ж, пройшли всі вулиці з найжвавішим рухом.
З огляду на погодні умови продовжуємо працювати у посиленому режимі. Тримаємо на контролі виконання норм Правил благоустрою міста. Особливу увагу приділяємо тротуарам поряд з дитячими садочками. Працівники Ситуаційного центру за допомогою камер відеонагляду також активно стежать за ситуацією в місті й оперативно передають інформацію нашим інспекторам, - розповідає начальник Муніципальної варти Віталій Чигур.
![У Вінниці перевіряють прибирання територій від снігу](/sites/default/files/styles/compressor/1600x1200/inline-images/270198619_3064558847117015_8857109057140734913_n.jpg?itok=VUpcdQCg)
![У Вінниці перевіряють прибирання територій від снігу](/sites/default/files/styles/compressor/1238x1200/inline-images/270185722_3064559503783616_5783533963034139390_n.jpg?itok=mc6OjuWG)
Звертаємо увагу, що прибирання поблизу закладів торгівлі, громадського харчування, офісів та інших організацій мають забезпечити їхні керівники та власники.
Нагадаємо, комунальні служби розчищають дорого та тротуари у Вінницькій міській територіальній громаді, адже напередодні у місті випав великий сніг, замело дороги.