У Вінниці оголосили Всеукраїнський відкритий архітектурний бліц-конкурс

У Вінниці оголосили Всеукраїнський відкритий архітектурний бліц-конкурс

19:18 17.10.2024

Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради, 17 жовтня у Вінниці оголосили Всеукраїнський відкритий бліц-конкурс на кращу ідею архетипу надмогильного знаку в кварталі військових поховань на кладовищі «Сабарів». 

Мета – пошук проєктного рішення, що втілюватиме національну гордість, незламність та колективну пам’ять про полеглих героїв України.

Конкурс має забезпечити індивідуальне делікатне вираження вдячності та шанування воїнів, формуючи нерозривний зв’язок між подіями минулого та сучасності. Важливо, щоб пам’ять родини про загиблих ставала частиною загальнонаціональної свідомості, сприяючи єдності суспільства та вшанування героїв для майбутніх поколінь, – зазначив перший заступник директора департаменту архітектури та містобудування, головний архітектор міста Євген Совінський.

Триватиме бліц-конкурс із 21 жовтня по 20 грудня. До участі запрошуються фізичні особи: 

  • митці, 
  • громадські діячі, 
  • студенти, 
  • авторські колективи тощо. 

Власні ідеї на розгляд журі можна подати з 21 жовтня по 22 листопада. Реєстрація за посиланням.

Нагадаємо, на два дні Хаб «Місто змістів» перетворився на «Урбаністичну студію», де команда столичних науковців і практиків обмінюється досвідом із фахівцями галузі архітектури та містобудування Вінниці. Діляться практичними порадами щодо майбутнього розвитку територій із дотриманням сучасних підходів, зокрема в облаштуванні та інтеграції безбар’єрних просторів. 

Читайте також

60 млн грн і необмежена кількість проєктів як зміниться вінницький конкурс «Безпечні стійкі громади»
60 млн грн і необмежена кількість проєктів: як зміниться вінницький конкурс «Безпечні стійкі громади»
Детальніше
Громада з Вінниччини підтримала чотири військові частини деталі проєкту на 2 млн грн
Громада з Вінниччини підтримала чотири військові частини: деталі проєкту на 2 млн грн
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Тульчинець кулеметник нагороджений орденом «За мужність» — нагороду вручили вдові
Тульчинець кулеметник нагороджений орденом «За мужність» — нагороду вручили вдові
Детальніше
Василь Борисюк із Тульчина загинув у новорічну ніч 2025 року на Донеччині
Кулеметник із Тульчина загинув у новорічну ніч 2025 року на Донеччині
Детальніше
В Україну повернули тіла 522 загиблих результати чергових репатріаційних заходів
В Україну повернули тіла 522 загиблих: результати чергових репатріаційних заходів
Детальніше