У Вінниці оформлюють документи на грошову допомогу в рамках програми ООН

У Вінниці оформлюють документи на грошову допомогу в рамках програми ООН

15:23 12.04.2022

Впродовж тижня в Прозорому офісі Вінниці, що на Брацлавській, 85 розпочалась робота в рамках фінансової допомоги від Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.

Мова йде про оформлення документів на виплату грошової допомоги в розмірі 2220 грн на одну людину українцям, які покинули свої міста через війну. Допомога виплачуватиметься впродовж трьох місяців.

Наразі ми в партнерстві з міською радою та територіальною громадою Вінниці надаємо фінансову допомогу за участі двох партнерів Управління Верховного комісара ООН у Вінниці – це благодійний фонд "Право на захист" та громадська організація "КримSOS" по отриманню фінансової допомоги внутрішньо переміщеним особам. Оформлення допомоги розпочали 30 березня. Станом на середину квітня зареєстрували близько десяти тисяч осіб, - розповідає керівниця програми фінансової допомоги ВПО у УВКБ ООН у Вінниці та Вінницькій області від "Право на захист" Наталія Бриль.

У Вінниці оформлюють документи на грошову допомогу в рамках програми ООН

Сума допомоги складає 2220 грн щомісяця на одну особу і виплачуватиметься протягом трьох місяців.

Отримати виплати можуть громадяни, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи в органах соцзахисту населення. А також ті, хто, подає документи на реєстрацію внутрішньо переміщених осіб.

Ми приймаємо переселенців у Прозорому офісі за адресою Брацлавська, 85. Тут діє система електронної черги. Також територіально люди можуть обрати іншу локацію, де є наші офіси – це вулиця Ющенка, 18 або 600-річчя, 15. Там ми приймаємо у форматі живої черги. Для оформлення допомоги може бути присутня одна людина від родини з оригіналами всіх документів членів своєї сім’ї. При собі потрібно мати паспорт, ідентифікаційний код та довідку внутрішньо-переміщеної особи, - сказала керівниця програми фінансової допомоги внутрішньо-переміщеним особам в Управління Верховного комісара ООН у Вінниці та Вінницькій області від "Право на захист" Наталія Бриль.

Допомогу внутрішньо переміщені особи зможуть отримати у відділеннях Укрпошти через 7-14 днів після оформлення.

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців наразі співпрацює з органами влади та громадськими організаціями. За дорученням міського голови було організовано шість робочих місць у Прозорому офісі на Брацлавській, 85, щоб волонтери "Право на захист" та "КримSOS" могли оформляти документи на отримання грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам, - зазначила директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

Валентина Войткова нагадує, що з початку квітня у Вінниці почала діяти продовольча програма місії ООН в Україні. Вінниця стала пілотною у цьому напрямку. Відтепер люди, які прибули до Вінницької громади з регіонів, де ведуться активні бойові дії, можуть на вибір отримати допомогу або через продовольчу програму, або ж через фінансову.

Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням.

Нагадаємо, у Вінниці оформлюють документи на грошову допомогу, яку надає Всесвітня продовольча програма ООН в Україні. Кошти вже отримали понад сім тисяч переселенців.

Читайте також

Вінниця прощається з двома оборонцями України, які загинули на Донеччині
Детальніше
"Мабуть, я ще не все зробив" - історія вінничанина, який постраждав від ракетного удару по Вінниці
Детальніше
На Вінниччині прощались з родиною, яка загинула під час ракетного обстрілу Києва
Детальніше
У Вінниці вшанують пам’ять жертв ракетного удару 14 липня 2022 року
Детальніше
У Вінниці провели захід пам'яті жертв терору 14 липня 2022 року
Детальніше
14 липня у Вінниці День жалоби — друга річниця страшного ракетного удару по місту
Детальніше