У Вінниці обговорили перебудову спортивної школи ім. Рябчинської

У Вінниці обговорили перебудову спортивної школи ім. Рябчинської

14:53 12.11.2021
102

12 листопада Наталя Замкова провела засідання постійної комісії обласної Ради з питань освіти, релігії, культури, молоді та спорту. Депутати розглянули п'ять питань порядку денного.

Депутат обласної Ради Андрій Корнійчук поінформував про результати здійсненого моніторингового візиту робочою групою, створеною розпорядженням голови обласної Ради Вячеслава Соколового від 30.07.2021 року № 222, до комунального закладу "Вінницька обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з веслування імені Юлії Рябчинської".

Станом на 1 вересня 2021 року у навчальних групах школи займається 145 осіб. Це майже на 30 % менше у порівняні з 2017 роком, коли в школі було 203 учня-спортсмена. З моменту відкриття і до 2015 року школа була на провідних місцях у рейтингу з вищої спортивної майстерності серед СДЮСШОР України. Але потім її рейтинг з кожним роком лише погіршувався. У 2017 році школа втратила статус школи олімпійського резерву. У зв’язку з втратою статусу школи олімпійського резерву управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації неодноразово зобов’язувало директора внести зміни до Статуту школи й провести її перереєстрацію. Станом на день перевірки статутна діяльність школи не приведена у відповідність., – розповів Андрій Корнійчук.

У Вінниці обговорили перебудову спортивної школи ім. Рябчинської

Голова комісії Наталя Замкова повідомила, що члени постійної комісії взяли участь в інспектуванні спортивної школи.

Це справа не чотирьох попередніх років щодо занепаду обласного комунального закладу. Тож інформацію беремо до відома та зобов’язуємо керівника протягом трьох днів надати пояснення щодо вказаних недоліків та надати пропозиції щодо поліпшення ситуації. Також постійна комісія рекомендуватиме комісії з оцінки діяльності керівників комунальних закладів при щорічній оцінці врахувати висновок з приводу відповідності керівника займаній посаді, – додала Наталя Замкова.

Заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк зазначив, що спортивна школа потрапила в пріоритетний напрям щодо повної реконструкції.

В цьому році передбачено 700 тис. грн на виготовлення проєктно-кошторисної документації. Є підтримка Міністерства фізичної культури, молоді та спорту України щодо відбудови закладу. При такому менеджменті, як зараз, в мене виникають сумніви щодо пріоритетності об’єкта в будівництві. Тому вважаю, що рішення постійної комісії правильне щодо рекомендації при оцінці діяльності керівників комунальних закладів, – сказав Ігор Івасюк.

Заступник голови облдержадміністрації Олександр Піщик зазначив, що проєкт на реконструкцію спортивної школи не затверджений, адже не було експертного висновку.

Вінницька міська рада провела роботу з розроблення плану території та перенесення прибережної захисної смуги. В рамках коригування документації будуть використані кошти соціально-економічного фонду. Завдячуючи постійній комісії з питань економіки, бюджету та фінансів відбувся розподіл цих коштів. Відповідно буде збудований новий спортивний комплекс, який передбачатиме розміщення не лише школи олімпійського резерву з веслування, а й обласної спортивної школи з волейболу, — інформує Вінницька обласна рада.

У Вінниці обговорили перебудову спортивної школи ім. Рябчинської

Заступник начальника управління внутрішнього аудиту виконавчого апарату обласної Ради Володимир Стасюк ознайомив депутатів з Положеннями щодо окремих питань комунальної власності.

Ці положення спрямовані на покращення умов оплати праці керівників обласних комунальних закладів. При цьому встановлюється єдиний підхід до критеріїв визначення самих посадових окладів, надбавок, здійснення преміювання тощо. Також регламентується подання та розгляд і граничні терміни здійснення відповідних виплат, – поінформував Володимир Стасюк.

Голова постійної комісії Наталя Замкова зазначила, що необхідно внести зміни в частині коригування доплат за науковий ступінь, почесні звання та за спортивні досягнення. Члени постійної комісії ухвалили Положення з відповідними доповненнями.

Депутати підтримали внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області "Успішні сильні громади" на 2018-2025 роки.

Погодили внесення змін, що стосуються проведення заходів до 90-річчя утворення Вінницької області. Включили до програми урочистості та святковий концерт "Благословенна земля моя, Вінниччина", проведення та організацію заходів, проєктів, фестивалів, придбання та виготовлення інформаційних матеріалів, роликів та відео, проведення Всеукраїнського форуму з питань місцевого самоврядування, – зазначила Наталя Замкова.

Нагадаємо, Як очистити Південний Буг та хто відремонтує лікарню ім. Пирогова: у Вінниці розглянули важливі для міста питання.

Читайте також

У Вінниці відбувся чемпіонат з рукопашного бою пам'яті Ігоря Анісімцева
У Вінниці відбувся чемпіонат з рукопашного бою пам'яті Ігоря Анісімцева
Детальніше
23 січня в історії Вінниці та області грип, Майдан і резонансні вбивства
23 січня в історії Вінниці та області: грип, Майдан і резонансні вбивства
Детальніше
Вінницька "Нива" повертається до тренувань — амбітні плани та новий наставник
Вінницька "Нива" повертається до роботи — амбітні плани та новий тренер
Детальніше
21 січня в історії Вінниці та області чадний газ, новий садочок і пташиний грип
21 січня в історії Вінниці та області: чадний газ, новий садочок і пташиний грип
Детальніше
У Вінниці обговорили положення про охорону навколишнього середовища
У Вінниці обговорили положення про охорону навколишнього середовища
Детальніше
19 січня в історії Вінниці та області рекорди, сніг і “Вінницькі перці”
19 січня в історії Вінниці та області: рекорди, сніг і “Вінницькі перці”
Детальніше