У Вінниці на Вишеньці відновили асфальтне покриття на ділянках аварійних розкопок

У Вінниці на Вишеньці відновили асфальтне покриття на ділянках аварійних розкопок

12:08 12.04.2022

Роботи по відновленню асфальтобетонного покриття на п'яти вулицях в мікрорайоні Вишенька в місцях проведених земляних робіт комунальне підприємство "Вінницямісьтеплоенерго" розпочало 7 квітня. Вже виконано роботи на 16 ділянках. А обласне підприємство "Вінницяоблводоканал" за вчора заасфальтували з допомогою рециклеру місця розкопок на двох вулицях у середмісті Вінниці.

Про це повідомляють в "Адміністративно-технічному центрі".

Сьогодні ремонтні бригади "Вінницямісьтеплоенерго" проводять аварійні роботи на підземній мережі гарячого водопостачання на вулиці Князів Коріатовичів. Також продовжується реконструкція ділянки теплотраси на Довженка.

З минулого четверга, 7 квітня, працівники цього підприємства виконали відновлення асфальтобетонного покриття у 16 місцях проведення розкопок в мікрорайоні Вишенька. Це вулиці Келецька, Космонавтів, Юності, Андрія Первозванного, 600-річчя. Роблять силами підприємства, переважно це ділянки аварійних розкопок на прибудинкових територіях. Бо на проїжджих частинах такі роботи виконують спеціалізовані організації, - пояснює начальник "Адміністративно-технічного центру" Віталій Козак.

Що стосується "Вінницьких міських електромереж", то упродовж 11 квітня бригади підприємства завершили аварійні роботи на підземних інженерних мережах чотирьох вулиць: Данили Нечая, 20-го Березня, Київській та Гонти.

А "Вінницяоблводоканал" відновили асфальтне покриття з допомогою рециклера на двох вулицях у середмісті - Хлібній та Стуса. Сьогодні його робітники продовжують роботи по аварійній розкопці на вулиці Максима Шимка. Також впорядковують і засипають розкопку на вулиці Вишневій для її подальшого асфальтування.

Нагадаємо, 12 квітня "Вінницяміськтеплоенерго" продовжить роботи із реконструкції мережі по вулиці Келецькій, внаслідок цього у деяких будинках не буде гарячої води.

Читайте також

Де запланували ремонтні роботи комунальні служби Вінниці 24 липня
Детальніше
Аварійні відключення світла і побутова техніка: як врятувати холодильник від поломки
Детальніше
У Вінниці мешканці ряду вулиць відчують зниження тиску води - ремонт триватиме чотири дні
Детальніше
Гаряча вода та тепло у блекаут: "Вінницяміськтеплоенерго" самостійно генеруватиме електроенергію
Детальніше
У Вінницько-Хутірському ліцеї оновлять приміщення закладу
Детальніше
У Вінниці завершили капремонт систем каналізування та водопостачання двох багатоповерхівок
Детальніше