У Вінниці на умовах співфінансування заасфальтували вулицю на Грохольських

У Вінниці на умовах співфінансування заасфальтували вулицю на Грохольських

11:53 01.09.2022

Цьогоріч роботи з асфальтування доріг приватного сектору стартували у середині червня. Днями будівельники завершили ще один об'єкт на вулиці Грохольських - там постелили 450 кв.м дороги.

Свіже покриття вже також є на провулку Мистецький (мікрорайон Сабарів) та вулиці Москвіна (мікрорайон Старе місто). Дорожня техніка також працювала на вулицях у цих мікрорайонах: Марії Заньковецької, Панаса Мирного та на провулку 1-й Трамвайному.

Такі капітальні ремонти відбуваються за програмою співфінансування, - повідомляє Вінницька міська рада.

Як розповів директор департаменту комунального господарства та благоустрою ВМР Юрій Семенюк, для розвитку інфраструктури приватного сектору проводять певний обсяг робіт щороку.

Крок за кроком ми розвиваємо інфраструктуру в різних куточках нашого міста, щоб люди почувалися комфортно, - сказав Юрій Семенюк.

Заасфальтували 11 вулиць

Щороку у Вінниці проводять певний обсяг робіт для розвитку інфраструктури приватного сектору: прокладають мережі водопостачання та каналізації, асфальтують дороги. Торік за програмою дольвої участі заасфальтували 11 вулиць у приватному секторі. Цьогоріч таких об'єктів буде 17.

Нагадаємо, у Вінниці продовжують модернізацію. Зокрема, розпочали роботи з капітального ремонту прибудинкових територій багатоквартирних будинків. Такі роботи уже виконали біля будинку за адресою вулиця Левка Лук'яненка, 58.

Читайте також

На вулиці Варшавській у Вінниці тимчасово перекриють рух транспорту
Детальніше
У Вінниці на перехресті вулиць В’ячеслава Чорновола та Івана Богуна обмежать рух авто
Детальніше
У Вінниці на одне безконфліктне та безпечне перехрестя стало більше
Детальніше
Безпечні дороги: вінницькі патрульні активно обстежують автошляхи
Детальніше
Дороги Вінниччини: який стан та де необхідно відремонтувати?
Детальніше
У Вінниці з'явились сквери Долинки, Людвиківка та провулок Галицької Армії
Детальніше