У Вінниці на початку тижня розпочалась санітарна обрізка дерев

У Вінниці на початку тижня розпочалась санітарна обрізка дерев

13:21 19.03.2022

У Вінницькій громаді на початку тижня розпочалась санітарна обрізка дерев. Такі роботи у місті проводять щороку навесні: обрізають гілля дерев, яке заважає проїзду громадського транспорту, сухе гілля, яке може зламатись при поривах вітру. А згодом, аби у дерев формувалась правильна крона, працівники "Вінницязеленбуд" проводять обрізку гілок.

Санітарну обрізку дерев вже провели на вулицях Івана Богуна та Ольги Кобилянської. А на вулиці Визволення зробили формувальну. Також виконують роботу зі знесення аварійних, сухих дерев на вулицях міста, які можуть нести загрозу мешканцям. Їх стан попередньо обстежили спеціалісти.

Задля запобігання виникнення надзвичайних ситуацій та травмування людей, ми щовесни здійснюємо санітарну обрізку дерев. Такі роботи проводять працівники "Вінницязеленбуд". Вони обрізають ті гілки, які заважають руху транспорту, закривають світлофори, дорожні знаки та перекривають пішохідні зони. Крім того, "зеленбудівці" проводять формувальну обрізку дерев: пониження та формування крон. Також працівники "Вінницязеленбуд" зрізають аварійні дерева. Це стосується старих високих та розлогих дерев, які ростуть поряд з автошляхами та становлять загрозу для пішоходів і транспортних засобів, особливо під час негоди, - розповідає директор департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Юрій Семенюк.

Юрій Семенюк додає, що санітарну обрізку гілля дерев вже провели на вулицях Івана Богуна та Ольги Кобилянської, формувальну обрізку - на вулиці Визволення, а на набережній "Рошен" видалили чагарники. Далі у планах продовжити обрізку гілля дерев на основних магістралях міста: вулиці Пирогова, Хмельницьке шосе, Барському шосе та проспекті Коцюбинського.

Нагадаємо, 24-й день національного спротиву рашистам. У Вінниці вперше за довгий час ніч минула без повітряних тривог. Ситуація у місті контрольована. У домівках вінничан є світло, вода, тепло, регулярно вивозяться побутові відходи.

Читайте також

У Вінницькому районі рятувальники прибирали повалені вітром дерева
Детальніше
У Крижополі вітер повалив дерево на легковий автомобіль
Детальніше
У Тростянецькій громаді лісник незаконно вирубав дерев на майже 90 тис. грн
Детальніше
Де будуть проводити роботи на комунальних мережах Вінниці 14 червня
Детальніше
Сильний вітер повалив дерева у п'ятьох районах Вінниччини
Детальніше
У Тростянецькій громаді чоловік незаконно вирубав дерев на понад 200 тис. грн
Детальніше