У Вінниці на оборону та безпеку додатково виділили 53,3 млн грн

У Вінниці на оборону та безпеку додатково виділили 53,3 млн грн

13:36 24.11.2023

Під час пленарного засідання сесії 24 листопада депутати Вінницької міської ради ухвалили зміни до поточного бюджету громади: на оборону та безпеку додатково спрямують 53, 3 млн грн. Кошти виділили за рахунок перерозподілу видатків.

Згідно з рішенням, фінансування передбачено, зокрема, на закупівлю спецтехніки для військових низки частин Збройних сил України та бригад Національної гвардії, а також підсилення правоохоронних заходів.

За словами Вінницького міського голови Сергія Моргунова, передусім керувалися потребами та запитами військових частин, які безпосередньо базуються на території громади.

Виділяємо кошти на те, що необхідно для життєдіяльності безпосередньо військових частин, які базуються на території нашої громади, відповідно до їхніх запитів, – зазначив Сергій Моргунов. – Також спрямовуємо 20 млн грн на придбання безпілотників для військових частин та ще близько 20 млн грн нашій Нацгвардії на закупівлю спецобладнання, в тому числі для захисту неба над Вінницею. Крім того, в змінах та доповненнях до бюджету передбачено кошти у розмірі 10 млн грн на потреби наших спецпризначенців.

Поряд із тим, відповідно до ключових пріоритетів – стійкість та турбота, Вінниця продовжує активно впроваджувати пілотний проєкт «Помічник ветерана», головна місія якого підтримка Захисників та Захисниць й їхніх родин. Відтак, сьогоднішнім сесійним рішенням міська рада взяла на себе зобов’язання фінансувати роботу помічників ветеранів допоки Уряд шукає механізм виплати їм заробітних плат.

У державі ще не передбачено алгоритму фінансування заробітної плати помічників ветеранів. Тож для того, щоб вони ефективно працювали, ми виділяємо відповідний ресурс, – повідомив міський голова.

Нагадаємо, депутати Вінницької міськради 24 листопада на черговому засіданні сесії проголосували за затвердження нової «Комплексної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді ВМТГ на 2024-2026 роки». Мета програми – формування у дітей та молоді громади національної ідентичності, оборонної свідомості, громадянської стійкості на основі суспільно-державних цінностей України.

Читайте також

Вінницька молодь успішно стажувалась у виконавчих органах міськради
Детальніше
У Вінниці схвалили Положення про найменування та перейменування об’єктів громади
Детальніше
Турбота про військових й підсилення економік: ключові рішення травневої сесії Вінницької міськради
Детальніше
Вінниця на підтримку Збройних Сил України спрямувала близько 22,5 млн грн
Детальніше
Чергова сесія міської ради за 31 травня 2024 року
Детальніше
Вінниця передає військовим екскаватор, який будуватиме фортифікаційні об'єкти
Детальніше