У Вінниці на оборону та безпеку додатково виділили 53,3 млн грн

У Вінниці на оборону та безпеку додатково виділили 53,3 млн грн

13:36 24.11.2023

Під час пленарного засідання сесії 24 листопада депутати Вінницької міської ради ухвалили зміни до поточного бюджету громади: на оборону та безпеку додатково спрямують 53, 3 млн грн. Кошти виділили за рахунок перерозподілу видатків.

Згідно з рішенням, фінансування передбачено, зокрема, на закупівлю спецтехніки для військових низки частин Збройних сил України та бригад Національної гвардії, а також підсилення правоохоронних заходів.

За словами Вінницького міського голови Сергія Моргунова, передусім керувалися потребами та запитами військових частин, які безпосередньо базуються на території громади.

Виділяємо кошти на те, що необхідно для життєдіяльності безпосередньо військових частин, які базуються на території нашої громади, відповідно до їхніх запитів, – зазначив Сергій Моргунов. – Також спрямовуємо 20 млн грн на придбання безпілотників для військових частин та ще близько 20 млн грн нашій Нацгвардії на закупівлю спецобладнання, в тому числі для захисту неба над Вінницею. Крім того, в змінах та доповненнях до бюджету передбачено кошти у розмірі 10 млн грн на потреби наших спецпризначенців.

Поряд із тим, відповідно до ключових пріоритетів – стійкість та турбота, Вінниця продовжує активно впроваджувати пілотний проєкт «Помічник ветерана», головна місія якого підтримка Захисників та Захисниць й їхніх родин. Відтак, сьогоднішнім сесійним рішенням міська рада взяла на себе зобов’язання фінансувати роботу помічників ветеранів допоки Уряд шукає механізм виплати їм заробітних плат.

У державі ще не передбачено алгоритму фінансування заробітної плати помічників ветеранів. Тож для того, щоб вони ефективно працювали, ми виділяємо відповідний ресурс, – повідомив міський голова.

Нагадаємо, депутати Вінницької міськради 24 листопада на черговому засіданні сесії проголосували за затвердження нової «Комплексної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді ВМТГ на 2024-2026 роки». Мета програми – формування у дітей та молоді громади національної ідентичності, оборонної свідомості, громадянської стійкості на основі суспільно-державних цінностей України.

Embedded thumbnail for У Вінниці на оборону та безпеку додатково виділили 53,3 млн грн

Читайте також

Бюджет Вінниці видатки на безпеку і оборону будуть більшими, ніж планували, і складуть понад 1,3 млрд грн
Бюджет Вінниці: видатки на безпеку і оборону будуть більшими, ніж планували, і складуть понад 1,3 млрд грн
Детальніше
З початку року до Вінницької міськради надійшло понад 62 тис. звернень, 86% вирішені позитивно
З початку року до Вінницької міськради надійшло понад 62 тис. звернень, 86% вирішені позитивно
Детальніше
Засідання 61 сесії Вінницької міської ради восьмого скликання
Засідання 61 сесії Вінницької міської ради восьмого скликання
Детальніше
60 млн грн на безпеку та оборону фінансові рішення чергової сесії Вінницької міськради
60 млн грн на безпеку та оборону: фінансові рішення чергової сесії Вінницької міськради
Детальніше
Вінниця збільшить штат “помічників ветеранів” у муніципальному просторі “Побратим”
Вінниця збільшить штат “помічників ветеранів” у муніципальному просторі “Побратим”
Детальніше
Вінницька міськрада спрямувала кошти на підтримку стабільної роботи водоканалу
Вінницька міськрада спрямувала кошти на підтримку стабільної роботи водоканалу
Детальніше