У Вінниці можна придбати поштовий блок «Вільні. Незламні. Непереможні»

У Вінниці можна придбати поштовий блок «Вільні. Незламні. Непереможні»

10:27 25.08.2022

До 31 річниці Незалежності України Укрпошта випустила поштовий блок «Вільні. Незламні. Непереможні». До блоку увійшла марка з українським воїном та шість ілюстрацій, які показують останні шість місяців великої 8-річної війни українського народу з окупантами.

Блок виконано у графічному стилі. Центральний об’єкт блоку – поштова марка з образом українського захисника, який уособлює мужність і незламність українського воїнства в боротьбі за незалежність своєї країни. Поштова марка оформлена в кольорах національного прапора України. Полігональний стиль, у якому виконані ілюстрації, додає поштовому блоку сучасного вигляду і використовується на поштовій продукції Укрпошти вперше.

У Вінниці можна придбати поштовий блок «Вільні. Незламні. Непереможні»

Ілюстрації блоку виконані у вигляді чорно-білої хроніки з окремими кольоровими акцентами. Кожна з ілюстрацій - це окремі трагічні історії українців, які відбулися в різний період воєнного часу в різних регіонах України. Вони об’єднані між собою одним словом - «ВІЙНА»:

  • Жінка, що стоїть у багатоповерхівці на уламках зруйнованої квартири.
  • Мама з дитям, що переховується від ракетних ударів у метро.
  • Дівчинка перед грудою згорілих цивільних авто.
  • Драматичний театр в Маріуполі з сигнальним написом «ДЕТИ», який став останнім прихистком для багатьох українців.
  • Святогірська лавра, яка неодноразово піддавалася атаці окупантів.
  • Дитячий возик, кинуті валізи та іграшки – картина, яку можна було зустріти на вокзалі кожного українського міста.

Автор поштового блоку – молодий український дизайнер з Краматорська Антон Хрупін. Співробітництво з Укрпоштою розпочалося після того, як Антон відправив на конкурс ескізів одну зі своїх робіт. Після цього митець отримав пропозицію від Укрпошти розробити ескізи поштової продукції воєнного часу.

Тираж мільйонний

Тираж поштового блоку – 1 млн примірників. Номінальна вартість блоку – 60 грн. До блоку також випущено конверти «Перший день» і немарковані художні конверти.

Придбати поштовий блок та конверти можна починаючи з 24 серпня у міських відділеннях Укрпошти по всій країні, а також на офіційному онлайн-магазині Укрпошти. Крім того, новий поштовий випуск традиційно продаватиметься на офіційних онлайн-магазинах Укрпошти на маркетплейсах Prom, Kasta, Rozetka (марки) та Rozetka (мерч), eBay та Amazon. Також онлайн можна замовити набори з погашенням штемпелем Перший день. Також всі, хто придбає філателістичний онлайн-абонемент також зможуть придбати марки та конверти зі штемпелем Першого дня.

Нагадаємо, «Доброго вечора, ми з України» - це четверта марка патріотичної серії від «Укрпошти», яка розлітається світом і демонструє усім бойовий незламний дух кожного українця.

Читайте також

Історії вдячності оборонців, яким допомогли помічники ветеранів у Вінниці
Детальніше
Укрпошта презентувала поштові марки на честь бригади «Азов»
Детальніше
У Вінниці вшанували пам'ять бійців спецпідрозділу КОРД, які загинули через ракетний обстріл
Детальніше
Шістдесят дронів: двом військовим частинам передали ще одну партію техніки з Вінниці
Детальніше
Готувалися увесь рік - вихованці "Барвінку" виступили зі звітним концертом
Детальніше
Вінничани взяли участь у мистецькому заході "Зустрічі на зеленій галявині"
Детальніше