У Вінниці молодь долучилась до прибирання міста
Минулої суботи вінницька молодь долучилась до наведення ладу у Вінниці. Збирали та сортували сміття на озері по вул. Чехова, прибирали вул. Д. Нечая. Також молодь прибрала сміття на території поряд Plaza park, поблизу підшипникового заводу та неподалік автобусної станції в мікрорайоні Тяжилів.
Про це на сторінці у мережі фейсбук інформує Муніципальна варта Вінниці.
![У Вінниці молодь долучилась до прибирання міста](/sites/default/files/styles/compressor/1422x640/inline-images/1_98.jpg?itok=qm8QAZzd)
Внаведенні чистоти і порядку допомагали представники Об'єднаної церкви християн віри євангельскої. Муніципальної варта щиро дякує за допомогу, за небайдужість, докладені зусилля, за те, що допомогли зробити наше місто охайнішим і комфортнішим для кожного!!!, - йдеться в публікації.
![У Вінниці молодь долучилась до прибирання міста](/sites/default/files/styles/compressor/960x720/inline-images/174289701_2884785781760990_7742868611464793214_n.jpg?itok=y02b__Nh)
Також у Муніципальній варті закликають громадян поважати працю волонтерів та комунальних служб, підтримуючи чистоту та порядок Вінницької міської територіальної громади.
![У Вінниці молодь долучилась до прибирання міста](/sites/default/files/styles/compressor/1422x640/inline-images/174368399_2884785341761034_6568950061975337883_n.jpg?itok=ODatwxro)
Нагадаємо, Комунальники міста проводять весняне прибирання Вінниці