У Вінниці міська лікарня №3 знову приймає пацієнтів з COVID-19

У Вінниці міська лікарня №3 знову приймає пацієнтів з COVID-19

23:05 26.10.2021

У Вінниці розгорнули додаткові ліжка для пацієнтів з Ковід-19. Ситуація з захворюваністю стрімко погіршується.

Відтак, підсиленням для Першої міської лікарні та Вінницької багатопрофільної стала переформатована третя, що на Старому місті. Як і минулої весни там розгорнули 130 ліжок. Лише за перших кілька днів привезли три десятки пацієнтів з важким та середнім ступенем перебігу хвороби.

Нагадаємо, У Калинівській лікарні знову лікуватимуть хворих на коронавірус.

Embedded thumbnail for У Вінниці міська лікарня №3 знову приймає пацієнтів з COVID-19

Читайте також

У Вінницькому районі молодий водій влаштував ДТП — 68-річний у лікарні
У Вінницькому районі молодий водій влаштував ДТП — 68-річний у лікарні
Детальніше
Ладижинська лікарня встановила сонячні станції на 200 кВт і зекономить 2 мільйони на рік
Ладижинська лікарня встановила сонячні станції на 200 кВт і зекономить 2 мільйони на рік
Детальніше
Тульчин і Липовець отримали медичні авто від обласного центру екстреної допомоги
Тульчин і Липовець отримали медичні авто від обласного центру екстреної допомоги
Детальніше
На Вінниччині тракторист травмував людину косаркою під час покосу трави
На Вінниччині тракторист зачепив людину косаркою під час покосу трави
Детальніше
На Вінниччині у травні зафіксовано 17 випадків хвороби Лайма — кліщі стають активнішими
На Вінниччині у травні зафіксовано 17 випадків хвороби Лайма — кліщі стають активнішими
Детальніше
Навантаження надзвичайно високе чому хірургія Калинівської лікарні так потребувала допомоги
Навантаження надзвичайно високе: чому хірургія Калинівської лікарні так потребувала допомоги
Детальніше