У Вінниці ліквідували пориви тепломережі на Грушевського та проспекті Юності

У Вінниці ліквідували пориви тепломережі на Грушевського та проспекті Юності

12:17 13.04.2022

Сьогодні, 13 квітня, працівники "Вінницяміськтеплоенерго" продовжують планові ремонтні роботи з реконструкції ділянок теплових мереж на трьох вулицях: Константиновича, Келецькій та Довженка. А бригада підприємства "Вінницяоблводоканал" 12 квітня завершила роботи по аварійній розкопці на Максима Шимка. Нині цю ділянку впорядковують та готують до асфальтування.

Про це повідомив начальник "Адміністративно-технічний центр" Віталій Козак.

Тривають планові роботи з реконструкції ділянок теплових мереж на вулицях Довженка, Константиновича та Келецькій. Також сьогодні в мікрорайоні Вишенька на ділянках, де велись аварійні розкопки, працівники "Вінницяміськтеплоенерго" продовжують відновлювати асфальтобетонне покриття. Щодо "Вінницьких міських електромереж", то сьогодні, 13 квітня, бригада підприємства ліквідовує аварійну ситуацію по кабельній лінії на вулиці Пирогова. А напередодні усунули аварійні ситуації на вулицях Київська, Брацлавська та Юності, - розповів Віталій Козак.

Він додав, що 12 квітня працівники "Вінницька транспортна компанія" проводили аварійні роботи з відновлення кабельної лінії на вулиці Лялі Ратушної.

Крім того, сьогодні ремонтна бригада обласного підприємства "Вінницяоблводоканал" впорядковує та готує до подальшого асфальтування ділянку на вулиці Максима Шимка. Тут завершили роботи по аварійній розкопці.

Нагадаємо, Сьогодні, 13 квітня, для забезпечення якісних послуг "Вінницяобленерго" сьогодні продовжить планові роботи на мережах.

Читайте також

У Вінницько-Хутірському ліцеї оновлять приміщення закладу
Детальніше
У Вінниці завершили капремонт систем каналізування та водопостачання двох багатоповерхівок
Детальніше
У Вінниці завершили капремонт покрівлі на проспекті Юності, 26
Детальніше
У Вінниці ремонтують системи каналізування та водопостачання ще однієї багатоповерхівки
Детальніше
У Вінниці біля житлового будинку на прохання мешканців з інвалідністю встановили підйомник
Детальніше
Повний перелік планових ремонтних робіт на мережах Вінниці 1 липня
Детальніше