У Вінниці контролюють прибирання територій від снігу та ожеледиці

У Вінниці контролюють прибирання територій від снігу та ожеледиці

14:41 01.02.2022

Вчора у Вінниці йшов рясний сніг. Протягом дня, 31 січня, інспектори "Муніципальної варти" обстежили понад 157 територій, серед яких і вісім лікарень. Зокрема, перевіряли й місцевих підприємців на предмет дотримання правил благоустрою.

Про це повідомляє Муніципальна варта Вінниці.

Окрім прибудинкових територій, пішохідних частин поблизу закладів освіти та охорони здоров'я, увагу приділяють й іншим вулицям загального користування. Особливо це стосується тих ділянок, де пожвавлений рух.

Враховуючи погодні умови, тримаємо на контролі дотримання норм, що передбачені в Правилах благоустрою міста. Інспектори виписали 79 приписів, надали 47 усних зауважень щодо прибирання території особам, які за це відповідають, - розповів начальник "Муніципальної варти" Віталій Чигур.

Працюють інспектори Муніципальної варти в тандемі з Ситуаційним центром. Працівники постійно моніторять ситуацію на дорогах міста за допомогою камер відеонагляду й оперативно передають інформацію нашим інспекторам Муніципальної варти.

Нагадаємо, вночі з 30 на 31 січня у Вінниці комунальні служби виїхали прибирати місто від снігу та посипати протиожеледною сумішшю дороги та тротуари.

Читайте також

У Вінниці 21-річний велосипедист на тротуарі збив 76-річну пішохідку — жінку госпіталізували
У Вінниці 21-річний велосипедист на тротуарі збив 76-річну пішохідку — жінку госпіталізували
Детальніше
Французька MEHAD відкрила вже друге відділення ранньої реабілітації у вінницьких лікарнях
Французька MEHAD відкрила вже друге відділення ранньої реабілітації у вінницьких лікарнях
Детальніше
Муніципальна варта зафіксувала незаконне звалище будівельних відходів на вул. Гонти у Вінниці
Муніципальна варта зафіксувала незаконне звалище будівельних відходів на вул. Гонти у Вінниці
Детальніше
У Вінницькому районі молодий водій влаштував ДТП — 68-річний у лікарні
У Вінницькому районі молодий водій влаштував ДТП — 68-річний у лікарні
Детальніше
Ладижинська лікарня встановила сонячні станції на 200 кВт і зекономить 2 мільйони на рік
Ладижинська лікарня встановила сонячні станції на 200 кВт і зекономить 2 мільйони на рік
Детальніше
Тульчин і Липовець отримали медичні авто від обласного центру екстреної допомоги
Тульчин і Липовець отримали медичні авто від обласного центру екстреної допомоги
Детальніше