У Вінниці комунальники починають поточний ремонт доріг

У Вінниці комунальники починають поточний ремонт доріг

17:41 24.04.2023

З настанням сприятливої погоди у дорожніх служб Вінниці нарешті з'явилася можливість приступити до поточного ремонту доріг. У першу чергу лагодити дорожнє покриття планують на основних, магістральних вулицях, в тому числі де проходять маршрути громадського транспорту та фіксують інтенсивний потік автомобілів.

У департаменті комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради зазначають, що на дорогах міста працюватимуть щонайменше шість спеціалізованих бригад.

З 27 березня планувався початок робіт з поточного ремонту дорожнього покриття, але погода нам не дозволила приступити до них в заплановані терміни, тож ми активно будемо працювати над цим найближчим часом, щоб створити комфортні умови для всіх учасників дорожнього руху. Поточний ремонт подекуди може створити незручність для автомобілістів, але просимо поставитися до цього з розумінням, дотримуватися швидкісного режиму та не залишати авто на узбіччях, щоб не перешкоджати роботі комунальників, адже швидке проведення даних робіт дозволить зручно і безперешкодно пересуватись по дорогах автотранспорту. Паралельно з нашими бригадами ремонт на різних ділянках будуть проводити і власники інженерних мереж, а саме відновлення асфальтового покриття по місту після розкопок, які проводилися ними взимку. Це представники ВМТЕ, Вінницького обласного водоканалу та Укртелеком, - зазначив директор департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради Юрій Семенюк.

Ремонт буде відбуватися одночасно майже по всіх районах міста. Йдеться про такі вулиці:

  • Хмельницьке шосе,
  • Келецька,
  • Пирогова,
  • 600-річчя,
  • Порика,
  • Маліновського,
  • Ботанічна,
  • Чумацька,
  • Гетьмана Мазепи (колишня Чехова),
  • Левка Лук'яненка (колишня Ватутіна),
  • Зулінського та інших.

Після цього дорожники нанесуть нову розмітку для регулювання дорожнього руху. Вже цими вихідними лагодити дорогу будуть на вулиці Князів Коріатовичів. Автомобілістів попереджають про можливе ускладнення руху та просять планувати маршрут заздалегідь, - інформує Вінницька міська рада.

Нагадаємо, на одному з найзавантаженіших перехресть у Вінниці стартував капітальний ремонт, який збільшить пропускну здатність та мінімізує затори. Йдеться про ділянку, де перетинаються вулиці Пирогова, Зодчих та Василенка. Її вдосконалять з урахуванням інтересів усіх учасників дорожнього руху.

Читайте також

На Оратівщині через ремонти тимчасово вимкнуть газ у шести селах
На Оратівщині через ремонти тимчасово вимкнуть газ у шести селах
Детальніше
У центрі Вінниці на день перекрили частину вулиці Театральної
У центрі Вінниці на день перекрили частину вулиці Театральної
Детальніше
У Вінниці через ремонтні роботи на тиждень перекриють вулицю Матроса Кішки
У Вінниці через ремонтні роботи на тиждень перекриють вулицю Матроса Кішки
Детальніше
У Вінниці на кілька днів змінять рух на важливому перехресті кому готуватися до незручностей
У Вінниці на кілька днів змінять рух на важливому перехресті: кому готуватися до незручностей
Детальніше
Вінничанам на замітку: комунальники попередили про масштабні ремонти на мережах
Перевірте свою адресу: де сьогодні у Вінниці вимкнуть воду та світло
Детальніше
Фіктивний директор за 500 доларів вінничанин допомагав тіньовому бізнесу «відмивати» мільйони
Фіктивний директор за 500 доларів: вінничанин допомагав тіньовому бізнесу «відмивати» мільйони
Детальніше