У двох багатоповерхівок Вінниці замінили майже два кілометри інженерних мереж

У Вінниці капітально відремонтували інженерні мережі у 30 будинках

10:40 06.12.2021

У Вінниці продовжують ремонтувати інженерні мережі у багатоквартирних будинках. Роботи проводять на умовах співфінансування з мешканцями. Цього року капітальний ремонт інженерних комунікацій провели у 30 багатоповерхівках.

Щороку у Вінницькій міській територіальній громаді у багатоквартирних будинках ремонтують інженері мережі, лагодять ліфти, замінюють вікна. Здебільшого ці роботи виконують за програмою співфінансування.

Умови участі незмінні: 70% витрат покриває міський бюджет, решту коштів докладають мешканці. Останнім часом найпопулярнішим видом ремонтів залишається заміна інженерних мереж, — інформує Вінницька міська рада.

У Вінниці капітально відремонтували інженерні мережі у 30 будинках

Цього року ми планували відремонтувати інженерні мережі у 17 багатоквартирних будинках. Втім, завдяки економії коштів за підсумками тендерних процедур і активності самих мешканців та програмі  співфінансування, нам вдалося капітально відремонтувати інженерні комунікації у 30 багатоповерхівках. На двох об'єктах роботи ще тривають, - розповів директор департаменту житлового господарства міської ради Роман Фурман.

У двох багатоповерхівок Вінниці замінили майже два кілометри інженерних мереж

Також директор департаменту житлового господарства нагадав, що у багатоповерхівках, де створюють ОСББ, є можливість зробити один капітальний ремонт виключно за бюджетні кошти. А якщо будинок зведений до 1970 року, то фінансова підтримка надається на ремонт двох конструктивних елементів висотки.

Нагадаємо, у Вінниці перед тим, як розпочинати капітальний ремонт прибудинкових територій, замінюють застарілі мережі водогону. На вул. Гоголя та пров. Комунальному замінили майже два кілометри інженерних мереж.

Читайте також

Вінницькі студенти побували на будівництві муніципальної багатоповерхівки
Детальніше
Вінницька молодь успішно стажувалась у виконавчих органах міськради
Детальніше
У Вінниці виконують капремонт стиків стінових панелей чергової багатоповерхівки
Детальніше
З Калинівки відправили партію будматеріалів для фортифікаційних споруд
Детальніше
Огородили парканами: у Вінниці незаконно привласнили комунальні землі
Детальніше
"Рівень корупції на Вінниччині - один з найнижчих в Україні": голова НАЗК Віктор Павлущик
Детальніше