У Вінниці громадянка влаштувала на вулиці самовільний “склад будматеріалів”
У Вінниці громадянка влаштувала самовільний “склад будматеріалів” просто на вулиці - на порушення відреагували інспектори Муніципальної варти.
Про це 21 квітня інформує Муніципальна варта Вінниці.
В ході розгляду скарги, яка надійшла до відділу Цілодобової варти Вінницької міськради, працівники муніципальної варти виявили самовільно організовані роботи зі складування сухопресованої плитки за межами приватного будинковолодіння - на території загального користування по вул.Пирогова. При цьому власниця не надала документів, що мав би видати виконавчий орган міської ради на тимчасове погіршення стану благоустрою, - йдеться у повідомленні.
За порушення вимог Правил благоустрою території Вінницької міської територіальної громади склали протокол про адміністративне правопорушення за ст.152 КУпАП.
![У Вінниці громадянка влаштувала на вулиці самовільний “склад будматеріалів”](/sites/default/files/styles/compressor/1280x960/inline-images/u-vinnici-gromadyanka-vlashtuvala-na-vulici-samovilniy-sklad-budmaterialiv-2.jpg?itok=woBV3tf9)
Нагадаємо, у Вінниці на вул.Пирогова демонтують навіс, який власник нежитлового приміщення змонтували без дозволу. Про це інформує Муніципальна варта Вінниці.