У Вінниці горів фізико-математичний ліцей №17 - дітей евакуювали
У Вінниці 25 січня горів фізико-математичний ліцей №17 - дітей та викладачів терміново евакуювали з будівлі.
Одразу кілька екіпажів вінницьких рятувальників близько 14.30 виїхали на виклик до фізико-математичного ліцею №17. На місці з'ясувалось, що горів один із кабінетів. Крізь вибиті шибки його вікна ще тривалий час вилітали клуби сірого диму.
За словами одного з викладачів, загоряння сталось у кабінеті фізики, рятувальників викликали одразу ж. За попередньою інформацією, у результаті пожежі ніхто не постраждав.
Почув сигнал, діти одразу зреагували, запах відповідний вже було чути. Діти організовано вдягнулись і вийшли. Все в порядку, - говорить викладач української мови та літератури Василь Вернигора.
![У Вінниці горів фізико-математичний ліцей №17 - дітей евакуювали](/sites/default/files/styles/compressor/459x822/inline-images/u-vinnici-goriv-fiziko-matematichniy-licey-no17-ditey-evakuyuvali-2.png?itok=Vt0q6YN9)
На території закладу продовжують працювати рятувальники - подробиці незабаром.
Через пожежу на території школи рух вулицею О.Соловйова обмежено. Обирайте інший маршрут, - звертаються до вінничан у Ситуаційному центрі.