У Вінниці дистанційно навчаються понад 500 дітей з інших областей

У Вінниці дистанційно навчаються понад 500 дітей з інших областей

19:15 29.03.2022

У закладах освіти Вінницької міської територіальної громади продовжується дистанційне навчання. Освітній процес відновили 14 березня. Наразі до онлайн-навчання доєдналося 33 726 учнів, а це – 72,1% від усієї кількості школярів. Крім того, до уроків у дистанційному форматі долучаються і внутрішньо переміщені особи. Відтак, освіту у вінницьких школах здобуває 533 дитини з інших населених пунктів України.

Як розповіла директорка департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко, графік онлайн-навчання може змінюватись. Уроки починаються не раніше 9-ої ранку. У разі повітряної тривоги заняття призупиняються і відновлюються після сигналу відбою тривоги.

Вже третій тиждень у Вінницькій громаді триває освітній процес за дистанційною формою навчання. На сьогодні 72,1% відсоток учнів охоплено дистанційним навчанням. Варто зазначити, що все більше до онлайн-уроків приєднуються діти із сімей вимушено переміщених осіб. Наразі це 533 дитини. Для дітей, які виїхали з «гарячих» точок, процес відновлення навчання як ніколи важливий. Він допоможе соціалізуватись, налагодити комунікацію з однолітками й покращити психологічний стан дитини, - говорить директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Реєстрація до школи внутрішньо переміщених дітей здійснюється за заявою одного з батьків, після чого учні можуть бути зараховані до школи, яка найближче знаходиться до місця їхнього теперішнього перебування.

Нагадаємо, підприємства критичної інфраструктури у Вінниці продовжують працювати цілодобово, щоб вінничани стабільно отримували комунальні послуги. Підтримують оборону, забезпечують життєдіяльність міста.

Читайте також

Від Землі до Всесвіту: можливість переглядати фільми про планети й зірки зʼявилась у Вінниці
Детальніше
Юні вінничани поділились враженнями від візиту до французького міста Діжон
Детальніше
Команда з Бершаді - чемпіон Всеукраїнської шкільної ліги “Пліч-о-пліч”
Детальніше
Активний відпочинок: у Вінниці працюють пришкільні табори
Детальніше
Активне дозвілля, майстеркласи та екскурсії: у ліцеї №16 діє літній табір для школярів
Детальніше
«Знайди себе»: школярі Вороновицької громади відвідали театри, музеї та радіо
Детальніше