У Вінниці для діток-переселенців організували розваги на атракціонах
70 дітей із оздоровчого табору "Я-Маріуполь. Родина" днями запросили до "Країни мрій". Захід організували працівники VinSmart Центр, спільно з відділом молодіжної політики Вінницької міської ради. У центрі розваг малеча залюбки випробовувала атракціони та весело провела час.
Серед маленьких відвідувачів і десятирічна Анастасія. Дівчинка приїхала до Вінниці з Маріуполя. Каже, у таборі знайшла багато нових друзів, з якими гарно відпочила. Найбільше сподобалося стрибати на батутах та спускатися з крутих гірок. Анастасія зізнається, що вже давно не була у розважальному центрі, тож дуже зраділа такій можливості.
Саме заради таких емоцій і був ініційований захід. Було приємно спостерігати, як малеча занурилась в дивовижний світ розваг. Вони стрибали на батутах, проходили лабіринти, катались на гойдалках та насолоджувались дитинством. Щиро дякуємо центру розваг "Країна мрій" за гостинність, посмішки та любов до дітей, - каже начальниця відділу молодіжної політики Вінницької міської ради Юлія Мончак.
![У Вінниці для діток-переселенців організували розваги на атракціонах](/sites/default/files/styles/compressor/1280x853/inline-images/u-vinnici-dlya-ditok-pereselenciv-organizuvali-rozvagi-na-atrakcionakh-4.jpg?itok=WJIMOJAj)
![У Вінниці для діток-переселенців організували розваги на атракціонах](/sites/default/files/styles/compressor/853x1280/inline-images/u-vinnici-dlya-ditok-pereselenciv-organizuvali-rozvagi-na-atrakcionakh.jpg?itok=rSWIdl6Z)
![У Вінниці для діток-переселенців організували розваги на атракціонах](/sites/default/files/styles/compressor/853x1280/inline-images/u-vinnici-dlya-ditok-pereselenciv-organizuvali-rozvagi-na-atrakcionakh-3.jpg?itok=h2N19THm)
![У Вінниці для діток-переселенців організували розваги на атракціонах](/sites/default/files/styles/compressor/853x1280/inline-images/u-vinnici-dlya-ditok-pereselenciv-organizuvali-rozvagi-na-atrakcionakh-2.jpg?itok=qc8lGEHk)
Нагадаємо, протягом цього тижня у Вінниці відбудуться заходи для дітей, які вимушено покинули свої домівки через війну. Малеча зможе поплавати на SUP-дошках і байдарках, та відвідати кулінарні майстер-класи.