У Вінниці для дітей, яких виховують опікуни і піклувальники, влаштували майстерклас

У Вінниці для дітей, яких виховують опікуни і піклувальники, влаштували майстерклас

14:42 21.03.2024

20 березня у Міжнародний день щастя для дітей, які виховуються в сім’ях опікунів і піклувальників і перебувають на обліку в Службі у справах дітей, влаштували захід від релігійної місії «Карітас-Спес-Вінниця». 

Учасниками стали 15 хлопців і дівчат, які розписували імбирне печиво та брали участь в творчих майстеркласах.

Символічно, що захід пройшов саме у Міжнародний день щастя. Бо кожен з нас має право на щастя, а особливо діти. Для діток, які фактично позбавлені батьківського тепла, бо проживають у родинах опікунів і піклувальників, влаштували цікавий і корисний захід від наших партнерів релігійної місії “Карітас-Спес-Вінниця”. Організація вже неодноразово допомагала діткам-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, тим, хто перебуває у складних життєвих обставинах, теплими речами і продуктовими наборами. Дякуємо “Карітас-Спес” за усю минулу допомогу та організацію пізнавального заходу, за чудову можливість провести час весело та креативно та створити незабутні спогади, які так важливі у нашому сьогоденні, – зазначає начальниця Служби у справах дітей Людмила Шафранська.

Протягом заходу діти розмальовували печиво весняними тюльпанами, та взяли участь творчому майстеркласі.

Ми часто проводимо такі майстеркласи, щоб відволікти діток від сумних реалій сьогодення. Дуже хочеться, щоб наші дітки мало щось святкове, казкове в такий непростий час, – розповіла Галина Тишкевич, соціальна працівниця «Карітас-Спес-Вінниця», яка проводила майстерклас.

Захід проходив в ігровій формі із веселими історіями і в теплій дружній атмосфері. Кожен маленький учасник мав можливість виявити творчі здібності та створити власні шедеври.

Нагадаємо, у двох відділеннях ЦНАП «Прозорий офіс», а саме «Замостя» та «Старе місто», тепер можна отримати консультацію працівників Служби у справах дітей Вінницької міської ради.

 

Читайте також

У Вінниці судитимуть чоловіка, який гвалтував малолітню падчерку
Детальніше
Гуманітарний штаб організував похід вінницьких діток до кінотеатру
Детальніше
Учні з Вороновицької громади взяли участь у проєкті Гумштабу "Знайти себе"
Детальніше
На Вінниччині дружина ветерана проходить кондитерські курси, аби бути поруч із пораненим чоловіком
Детальніше
У Вінниці відбувся чемпіонат міста з хокею на траві приурочений до Міжнародного дня захисту дітей
Детальніше
У Вінниці не пом'якшили вирок священнику, який виправдовував російську збройну агресію
Детальніше