У Вінниці для дітей, яких виховують опікуни і піклувальники, влаштували майстерклас

У Вінниці для дітей, яких виховують опікуни і піклувальники, влаштували майстерклас

14:42 21.03.2024

20 березня у Міжнародний день щастя для дітей, які виховуються в сім’ях опікунів і піклувальників і перебувають на обліку в Службі у справах дітей, влаштували захід від релігійної місії «Карітас-Спес-Вінниця». 

Учасниками стали 15 хлопців і дівчат, які розписували імбирне печиво та брали участь в творчих майстеркласах.

Символічно, що захід пройшов саме у Міжнародний день щастя. Бо кожен з нас має право на щастя, а особливо діти. Для діток, які фактично позбавлені батьківського тепла, бо проживають у родинах опікунів і піклувальників, влаштували цікавий і корисний захід від наших партнерів релігійної місії “Карітас-Спес-Вінниця”. Організація вже неодноразово допомагала діткам-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, тим, хто перебуває у складних життєвих обставинах, теплими речами і продуктовими наборами. Дякуємо “Карітас-Спес” за усю минулу допомогу та організацію пізнавального заходу, за чудову можливість провести час весело та креативно та створити незабутні спогади, які так важливі у нашому сьогоденні, – зазначає начальниця Служби у справах дітей Людмила Шафранська.

Протягом заходу діти розмальовували печиво весняними тюльпанами, та взяли участь творчому майстеркласі.

Ми часто проводимо такі майстеркласи, щоб відволікти діток від сумних реалій сьогодення. Дуже хочеться, щоб наші дітки мало щось святкове, казкове в такий непростий час, – розповіла Галина Тишкевич, соціальна працівниця «Карітас-Спес-Вінниця», яка проводила майстерклас.

Захід проходив в ігровій формі із веселими історіями і в теплій дружній атмосфері. Кожен маленький учасник мав можливість виявити творчі здібності та створити власні шедеври.

Нагадаємо, у двох відділеннях ЦНАП «Прозорий офіс», а саме «Замостя» та «Старе місто», тепер можна отримати консультацію працівників Служби у справах дітей Вінницької міської ради.

 

Читайте також

Понад 50 команд і запеклий фінал у Вінниці визначили кращих кмітливців серед ліцеїстів
Понад 50 команд і запеклий фінал: у Вінниці визначили кращих кмітливців серед ліцеїстів
Детальніше
«Мадонни», що бачили війну у головному соборі Вінниці відкрили унікальну виставку
«Мадонни», що бачили війну: у головному соборі Вінниці відкрили унікальну виставку
Детальніше
Найкраща музика та декорації калинівська молодь стала зірками «Театральної палітри казок»
Найкраща музика та декорації: калинівська молодь стала зірками «Театральної палітри казок»
Детальніше
Від Camino Podolico до Camino Ruteno як вінницький досвід допоміг відкрити новий шлях до Європи
Від Camino Podolico до Camino Ruteno: як вінницький досвід допоміг відкрити новий шлях до Європи
Детальніше
Сто щасливих усмішок для родин захисників та переселенців у Вінниці влаштували особливий кінопоказ
Сто щасливих усмішок: для родин захисників і переселенців у Вінниці влаштували кінопоказ
Детальніше
Місто стає зеленішим 50 вінничан створили нову алею власними руками
Місто стає зеленішим: 50 вінничан створили нову алею власними руками
Детальніше