У Вінниці для дітей сімей полеглих Захисників і Захисниць влаштували квести, вікторини та конкурси

У Вінниці для дітей сімей полеглих Захисників і Захисниць влаштували квести, вікторини та конкурси

14:36 29.01.2024

Цими вихідними департамент соціальної політики міської ради за підтримки Всеукраїнського проєкту «Є надія» організував захід для діток з сімей полеглих Захисників і Захисниць та з багатодітних родин. Малеча брала участь в розважально-пізнавальній ігротеці: змагалися у вікторинах, квестах та рухливих іграх.

Департамент соціальної політики надає комплексну підтримку родинам полеглих Захисників і Захисниць. Зокрема, один із напрямів турботи про них – розважально-пізнавальні заходи для діток полеглих оборонців.

Близько 25 діток загиблих (померлих) Захисників і Захисниць, а також малеча із багатодітних родин взяли участь в розважально-пізнавальній ігротеці. Діти грали в рухливі ігри, брали участь у вікторинах та літературних квестах, а ще слухали повчальні історії й обмінювались враженнями.

Ігрова програма сподобалась дітям, вони весело та корисно провели час і отримали подарунки від організаторів.

Під час заходу в залі панувала атмосфера дружності, веселощів і непідробної радості. Разом з партнерами, завдяки підтримці яких був організований цей розважальний захід, радіємо, що нам вдалось досягти поставленої мети й розважити дітей та їхніх мам, з якими малеча завітала на захід, – зауважила директорка департаменту соціальної політики Вінницької міськради Валентина Войткова.

Захід відбувся за участі волонтерському активу Всеукраїнського проєкту Є НАДІЯ/There is hope. Реалізація цього проєкту здійснюється за підтримки асоціацій громадських та благодійних організацій та направлена на допомогу людям в умовах війни.

Нагадаємо, релігійна місія «Карітас-Спес Вінниця» у співпраці зі службою у справах дітей міської ради організувала роздачу допомоги для дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку у службі у справах дітей. Зимове взуття та термобілизну високої якості отримали 35 дітей.

Читайте також

На Харківщині загинув Захисник з Піщанки Побуранний Валерій
Детальніше
У Вінниці відбувся чемпіонат міста з хокею на траві приурочений до Міжнародного дня захисту дітей
Детальніше
Спа-процедури, йога, екскурсії та майстер-класи: для жінок та дітей оборонців організували ретрит
Детальніше
Три Mavic 3T передала Вінницька громада бійцям 79-ї окремої десантно-штурмової бригади
Детальніше
У Вінниці до родини патронатного вихователя влаштували троє маленьких дітей
Детальніше
Кохання повернуло до життя: військовий, який втратив зір на фронті, зробив пропозицію своїй коханій
Детальніше