У Вінниці діти, яких виховують опікуни та піклувальники, завітали у «Шалену лабораторію»

У Вінниці діти, яких виховують опікуни та піклувальники, завітали у «Шалену лабораторію»

10:36 05.04.2024

Для дітей, які виховуються в сім’ях опікунів/піклувальників та перебувають на обліку Служби у справах дітей міської ради, влаштували науково-розважальному шоу «Шалена лабораторія». 

Захід пройшов за підтримки релігійної місії «Карітас-Спес-Вінниця». Під час шоу діти знайомилися з цікавими фізичними та хімічними явищами.

Займатися наукою зовсім не складно і не нудно, а, навпаки, весело та захопливо. Шоу, яке влаштували для діток на запрошення релігійної місії “Карітас-Спес-Вінниця”, захопило як дітей, так і дорослих своєю різноманітною та драйвовою програмою з видовищними спеціальними ефектами, такими як: кільця з диму, полум’я в руці, азотні вибухи, пінні вулкани та інше. Цей дивовижний досвід показав дітям, що наука може бути не лише корисною, а й неймовірно цікавою. Такі інтерактивні заходи сприяють розвитку інтересу до науки та стимулюють молодших дослідників до активного вивчення світових явищ та законів природи. Щиро вдячні організаторам заходу, - зазначила заступниця начальника Служби у справах дітей ВМР Олена Курганова.

Під час заходу діти спостерігали такі явища, як кільця з диму, полум’я в руці, азотні вибухи, пінні вулкани.

Мені було дуже цікаво і пізнавально. Я ще такого ніколи не бачив. Це дивовижно. Я дізнався про властивості води, її різні стани також спробував себе у ролі хіміка-дослідника, - розказав семирічний Ігор, учасник заходу.

Нагадаємо, релігійна місія «Карітас-Спес Вінниця» у співпраці зі службою у справах дітей міської ради організувала роздачу допомоги для дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку у службі у справах дітей. 

Читайте також

На Вінниччині провели турнір для юних рятувальників
Детальніше
У Вінниці створили ще одну прийомну сім’ю. У родину взяли 13-річну Олександру
Детальніше
Діти полеглих Захисників і Захисниць з Вінниці відпочивали у польському таборі
Детальніше
У Вінниці кіногуртки знімають фільми, де головні герої - діти
Детальніше
Літні табори центру реабілітації «Гармонія» запрошують молодь
Детальніше
У Вінниці відбувся чемпіонат України з шахів серед юнаків та дівчат до 8 років
Детальніше