У Вінниці дітей Захисників та ВПО познайомили зі світом графічного та вебдизайну

У Вінниці дітей Захисників та ВПО познайомили зі світом графічного та вебдизайну

13:58 13.05.2024

10 травня відбулася чергова зустріч профорієнтаційного проєкту "Професійні обрії" від департаменту соціальної політики Вінницької міської ради та Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу.

Цього разу діти Захисників і ВПО у Вінниці знайомились зі світом графічного та вебдизайну. Лекцію та майстерклас провели в Академії IT STEP.

Підбираючи теми для профорієнтаційних зустрічей, ми завжди орієнтуємося на побажання самих учасників проєкту. Знаємо, що багато дітей цікавляться IT-професіями. Нашими партнерами стала Академія IT STEP. Це потужна компанія, яка проводить навчання з різних IT-напрямів у 22 країнах світу. Для учасників проєкту вони розповіли про напрями дизайну та влаштували майстерклас. Бачимо, що діти залишились дуже задоволеними, набули нові корисні знання і навички, а дехто серйозно зацікавився дизайном в якості свого подальшого шляху, - зазначає директорка соціальної політики ВМР Валентина Войткова.

Понад 20 дітей, хлопців і дівчат віком 13-17 років, побували на лекції практикуючої дизайнерки та викладачки Академії IT STEP Юлії Матвієнко. Вона розповіла про джерела, де можуть шукати інформацію новачки, як створювати референси, які кольори та шрифти є трендовими, як створювати портфоліо, логотипи, ілюстрації та інше.

Раді бачити у нас в академії дітей Захисників та внутрішньо переміщених осіб у рамках проєкту "Професійні обрії". Ми розказали діткам про перспективи професії IT, а саме напряму дизайну, розказали, як стати дизайнером, а також на майстеркласах хлопці та дівчата мали змогу спробувати свої власні сили. Переконані, бути дизайнером - зовсім нескладно, - зауважила Надія Завадюк, керівниця вінницької філії Академії IT STEP.

Після лекції дітей запросили у комп’ютерні аудиторії, де за допомогою наставника вони освоювали програму Photoshop. Кожний мав змогу створити свій власний постер в стилі аніме.

Раніше я вже користувався програмою Photoshop. Намагався сам її освоїти, переглядаючи ролики з навчанням в інтернеті. Звісно, разом з наставником це зробити набагато легше. Найцікавіше було дізнатися, як частково розмити фон на картинці. Загалом я цікавлюся IT, вже пройшов курси Frontend та Backend-розробки, - розповів Дмитро Федюшин, 15-річний учасник проєкту.

Як розповіла координаторка проєкту, заступниця начальника відділу ветеранської політики та організаційного забезпечення департаменту соціальної політики ВМР Оксана Павлюк, раніше у межах проєкту "Професійні обрії" діти вже познайомилися із професіями журналіста, режисера, актора, SMM-менеджера, копірайтера, екскурсовода, а також дізналися про психологію успіху. Проєкт триватиме до кінця травня.

Нагадаємо, протягом семи тижнів дітки з інвалідністю, які є клієнтами Вінницького центру реабілітації "Гармонія" імені Раїси Панасюк, навчалися інформаційних технологій в межах програми eKids. Безкоштовні заняття організував вінницький офіс компанії "EPAM Україна". Під керівництвом досвідчених спеціалістів-волонтерів діток навчали 3D-моделювання, Scratch, Project Management та Frontend.

Читайте також

Маленькі маріупольці у Вінниці вже навчаються в «Академії майбутніх першокласників»
Детальніше
Юні вінничани поділились враженнями від візиту до французького міста Діжон
Детальніше
Танцівниці Вінницької студії "Шахіна" вибороли гран-прі та головні корони турніру на "Кубку України"
Детальніше
У Румунії автобус з українцями зіткнувся з вантажівкою: серед постраждалих — діти
Детальніше
Активний відпочинок: у Вінниці працюють пришкільні табори
Детальніше
Влаштували поїздку для пів сотні дітей з родин воїнів мотопіхотної бригади ім.Якова Гандзюка
Детальніше