У Вінниці через електровелосипед ледь не згоріла господарча споруда

У Вінниці через електровелосипед ледь не згоріла господарча споруда

11:41 16.05.2026

Протягом останньої доби вогнеборці Вінниччини чотири рази виїжджали на ліквідацію пожеж у житловому секторі. Причиною більшості випадків стали технічні несправності та проблеми з електромережею.

Про це 16 травня інформує ВІТА ТБ, посилаючись на головне управління ДСНС України у Вінницькій області.

У самій Вінниці, на вулиці Квітки Цісик, надзвичайники приборкували вогонь у господарській споруді. Як з’ясувалося, причиною займання стала несправність акумуляторної батареї електровелосипеда, що знаходився всередині будівлі, — йдеться у повідомленні.

Через коротке замикання електромережі вогонь спалахнув у двох населених пунктах області. У селі Морозівка Погребищенської громади загорілася будівля, а в селі Велика Русава Томашпільської громади через аналогічну причину полум’я охопило літню кухню.

У Вінниці через електровелосипед ледь не згоріла господарча споруда

Ще один серйозний інцидент стався у селищі Теплик. Там бійці ДСНС ліквідували пожежу, що охопила гараж та автомобіль. За попередніми даними, вогонь виник через несправність електричної системи транспортного засобу.

На щастя, під час усіх цих подій ніхто з людей не постраждав.

Нагадаємо, минула доба видалася напруженою для вогнеборців Вінниччини: підрозділи ДСНС шість разів виїжджали на ліквідацію займань у різних районах області. Два випадки стосувалися пожеж на відкритих територіях — суха рослинність палала у селищі Тростянець та в місті Гайсин.

Читайте також

Не знімається каблучка У Вінниці рятувальники знають, як допомогти
Не знімається каблучка? У Вінниці рятувальники знають, як допомогти
Детальніше
Картинг як підтримка у Вінниці поранені рятувальники відновлювали сили через активне дозвілля
Картинг як підтримка: у Вінниці поранені рятувальники відновлювали сили через активне дозвілля
Детальніше
У Стрижавці загорівся дах ферми площею 500 кв.м тварин вдалося врятувати
У Стрижавці загорівся дах ферми площею 500 кв.м: тварин вдалося врятувати
Детальніше
Застряг у міжповерховій решітці у Вінниці бійці ДСНС врятували підлітка
Застряг у міжповерховій решітці: у Вінниці бійці ДСНС врятували підлітка
Детальніше
Зарядний пристрій спричинив пожежу на Вінниччині постраждала 60-річна жінка
Зарядний пристрій спричинив пожежу: на Вінниччині постраждала 60-річна жінка
Детальніше
Пошуки тривали всю ніч на Вінниччині потонув 15-річний юнак
Пошуки тривали всю ніч: на Вінниччині потонув 15-річний юнак
Детальніше