У Вінниці 95% сімейних лікарів вакцинувались від Covid-19

У Вінниці 95% сімейних лікарів вакцинувались від Covid-19

10:50 30.09.2021

У Вінницькій міській територіальній громаді станом на 30 вересня від коронавірусної інфекції імунізувались 95% сімейних лікарів. Всього в Центрах первинної медико-санітарної допомоги працюють 242 сімейних лікарі, з них 230 – вакцинувались.

95% сімейних лікарів Вінниці щепились від коронавірусу. Це досить високий показник, і він не може не радувати. Лише 12 лікарів не щепились, бо мають на це вагомі причини: одні – нещодавно перехворіли на Covid-19, а кілька людей мають медичні протипокази до вакцинації.  Сподіваюсь, що приклад наших вінницьких сімейних лікарів, які зробили щеплення, стане вагомим аргументом для тих вінничан, які сумніваються, чи варто імунізуватись. Адже досить часто пацієнти запитують у свого лікаря, чи він щеплений. І почувши позитивну відповідь, вони приймають рішення щодо імунізації, - розповів директор департаменту охорони здоров'я міської ради Олександр Шиш.

За словами Олександра Шиша, загалом в муніципальних закладах охорони здоров'я  Вінниці станом на 30 вересня вакциновано 83% медичного персоналу.

Нагадаємо, що імунізуватись від коронавірусу у Вінниці можна щодня. З понеділка по п'ятницю з 10:00 до 14:00 щеплюють у двох Центрах вакцинації населення: в приміщеннях Міського палацу мистецтв "Зоря" та Прозорого офісу "Старе місто". В Центрі вакцинації, який розмістився в "Епіцентрі" на вулиці Батозькій, щеплюють вінничан щодня з 9:00 до 12:00.

Цими вихідними з 10:00 до 14:00 працюватимуть три Центри масової вакцинації від Covid-19: в приміщеннях "Епіцентру"  на вул. Батозькій, в Торговельно-економічному інституті на вул. Театральній  та у ТРЦ "Мегамолл" на вул. 600-річчя.

Також у вихідні імунізуватись можна в пунктах щеплень усіх міських Центрів первинної медико-санітарної допомоги. Вони працюватимуть з 9:00 до 16:00. В будні тут вакцинують з 9:00 до 19:30.

Нагадаємо, Від COVID-19 у Вінниці вакцинувались вже 83% працівників муніципальних шкіл

Читайте також

Всесвітній тиждень імунізації триває - у Немирів приїздив “вакцинобус”
Детальніше
Медмістечко у центрі Вінниці
Детальніше
Сорок вінничан отримали щеплення проти дифтерії та правця
Детальніше
У Вінниці усіх охочих щепитимуть від дифтерії та правця
Детальніше
У Вінниці 1700 домашніх тварин безкоштовно щепили від сказу - де працюють виїзні бригади
Детальніше
У центрі Вінниці усіх охочих містян вакцинували від дифтерії та правця
Детальніше