У Вінниці 5 липня відбудеться акція «Не мовчи! Полон - вбиває!»
У Вінниці 5 липня об 11:00 на перехресті біля ТЦ «МагіГранд» (перехрестя вул. Келецька/пр. Юності) відбудеться акція «Не мовчи! Полон - вбиває!».
Організовують акцію родини військовополонених.
Запрошуємо взяти участь в акції-нагадуванні про військовополонених Маріупольського гарнізону, всіх полонених та зниклих безвісти, - читаємо у повідомленні.

Нагадаємо, консультаційний центр у Вінниці, де приймають родини полонених та зниклих безвісти Захисників, 4 липня у зв’язку з проведенням регламентних робіт тимчасово припинить роботу. Про це інформує Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.
Ввечері у Вінниці відбулось лобове двох автомобілів Вінниця прийматиме другий тур чемпіонату України з флаг-футболу серед чоловіків та жінок