У Вінницькому педколеджі відкрили сучасний спорткомплекс для футболістів

У Вінницькому педколеджі відкрили сучасний спорткомплекс для футболістів

15:30 30.12.2020
53

У Вінницькому гуманітарно-педагогічному коледжі 30 грудня відкрили сучасний спортивний комплекс. Зокрема, футбольне поле зі штучним покриттям, глядацькі трибуни, освітлення, роздягальні, підсобні приміщення, інженерні комунікації. Також буде встановлено табло. Про це інформує Вінницька облрада.

Завдяки роботі уряду Володимира Гройсмана були виділені кошти в межах 12 млн грн, а далі у 2019-2020 роках виділялись гроші необхідні для завершення будівництва, - заявив присутній на відкритті голова Вінницької облради Вячеслав Соколовий.

Для обласного гуманітарно-педагогічного коледжу будівництво такої спортивної споруди було вкрай необхідним. У коледжі навчається понад 1300 студентів, а з 2005 року в закладі створено структурний підрозділ – спортивно-гуманітарний ліцей-інтернат. У навчальному закладі готують фахівців за спеціальністю «Фізична культура». Щороку коледж випускає близько 60 вчителів фізичної культури, серед яких – майстри та кандидати в майстри спорту, призери обласних, державних та міжнародних спортивних змагань.

Цієї споруди довго чекали студенти, викладачі і співробітники нашого закладу. Це знакова подія ще й тому, що в структурі нашого навчального закладу є обласний науковий ліцей-пансіон, де здобувають базову і профільну середню освіту вихованці обласної спортивної школи Блохіна-Бєланова. Зараз вони тренуються на невеликому майданчику, а тепер будуть мати чудову базу, – сказав директор Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу Костянтин Войцехівський.

У день відкриття спорткомплексу юні футболісти школи Блохіна-Бєланова провели перше тренування на новому полі.

Нагадаємо, наставник “Нива” (Вінниця) прокоментував, чи існуватиме далі його футбольний клуб.

Читайте також
“Нива” (Вінниця) на футбольному полі розійшлася миром із “Діназом” – 0:0
Детальніше
Президент “Нива” (Вінниця) розповів про рівень зарплат у вінницькому клубі
Детальніше
Вінницькі тхеквондисти привезли 35 медалей
Детальніше
Вінницькі команди стануть учасниками нового футбольного Кубку захисників України
Детальніше
У Вінниці відбулися змагання з легкої атлетики серед поліцейських 
Детальніше
Вінничани привезли "золото" з Чемпіонату України зі спортивного орієнтування
Детальніше